Home Tanıtım Dolabını seviyor musun?

Dolabını seviyor musun?

23
0

Merhaba arkadaşlar, artık havalar ısınmaya başladı. Bana soracak olursanız, ben kışı seven birisi değilim 🙂 O yüzden bu sıcak havalar bana şimdiden çok yaradı bile. Kışın işlediğim derslerin bile zevki yok. Öğrenciler, hava kapalı olduğundan negatif yüklenip öyle derse geliyorlar. Zaten giydiğimiz elbiseler kat kat olunca birde üstüne kalorifer…Siz düşünün…:) Şimdi artık yaz geldi… Giydiğimiz elbise ,  yediğimiz meyve kısacası herşey yavaş yavaş değişmeye başladı.

Elbiseden bahsetmişken, günlük hayatımızda en çok uğradığımız yerlerden birisi elbise dolabımızdır herhalde, değil mi? Kış mevsimi girdiğinde kışlıkları, yaz mevsimi girdiğinde ise yazlıklarımızı giymek için dolabımızı habire değiştirme gayreti içine gireriz. Bana sorarsanız,  sadece dolabımı yazlık elbise doldurma taraftarıyım:) Bu gayret, dolabınızdaki elbise miktarına göre de değişiyor zannımca:) Tabi dolabınızdaki elbiselerin bizler için ifade ettiği değer çok büyüktür. Kimisi eşinizin hediyesi veya sevgilinizin, kimisi anne ve babanızın sizin için aldığı bayram elbisesi, kimisi ise internetten beğendiğiniz elbiselerdir değil mi? Herhalde birisini tutturmuşuzdur 🙂 Neyse kısacası dolabımızda bulunan elbiseleri severek giyiyoruz , yada sevdiğimiz şeyler dolabımızda bulundurmaya gayret ediyoruz. O zaman şöyle diyebiliriz:” Dolabımı seviyorum :)”

Makalenin başlığını bu şekilde koymamın nedeni de hakikaten dolabınızı istediğiniz elbiselerle dolduruyor musunuz? sorusunun cevabını kendi kendinize vermeniz içindi. Evet, kendinize verdiğiniz bu cevap sizler için çok önemli olmalı, bence. Bunun yanında dolabınızda ki elbiselerin size uygunluğu sadece sizin üzerinize uyması değil , birde sizin ekonominize de uygun olmalı. Değil mi? Dolabımızda ki elbiseleri alırken tabiki de ekonomik olarak ta düşünmeliyiz…. Düşünüyoruzdur da…

Hem ekonominizi düşünen, hem de sevdiğiniz elbiseyi  kaliteli markalardan almanızı sağlayan bir siteden bahsetmek istiyorum. “dolabimiseviyorum” adlı site yukarıdaki bahsettiğimiz tüm özellikleri barındırıyor. Hatta daha da fazlası var… siteye yeni üye olduğunuzda 15 TL lik ve hediye kuponu kazanıyorsunuz. Bir çok indirimli ürün, markalı olarak sizlere sunuluyor. Sizler için Kombin başlığı altında birçok yerde kullanabileceğiniz kombinler sunuluyor ev,parti,iş hayatı,hafta sonu..vs. kısacası hayatınızın her anında sizler için kombinler düzenlemiş. Buda diğer sitelerden farkını sizlere sunmuş oluyor zaten. En büyük özelliği ise büyük beden özelliğinin bulunması. İstediğiniz beden ölçüsünde elbise bulabiliyorsunuz…. Buda hizmet kalitesinin ne kadar iyi oluğunu gösteriyor… Artık dolabınızı daha çok seveceksiniz :)….

Ömer BOZALAN.

(23)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.