Home Tanıtım Spiritüalizm İle Herşey Mümkün
Spiritüalizm İle Herşey Mümkün

Spiritüalizm İle Herşey Mümkün

60
0
Öncelikle spiritüalizm’in ne demek olduğunu açıklayarak başlayalım. Latince olan bu kelime ruhçuluk olarak Türkçe’ye çevrilmektedir. Türkiye’de ruhçuluk medyumluk olarak da bilinmektedir. Meteryalist düşüncenin tamamiyle inkar ettiği ve kabul etmediği ruhçuluk bir bilim dalı olarak geçmektedir. Ülkemizde bu alanda çalışmalar yürüten birçok medyum vardır.

Sahte medyumlar tarafından her ne kadar bu alan halkın gözünden düşürülmüş olsa da Dünyaca ünlü birçok spiritüalizm uzmanımız mevcuttur. Bunların içerisinde hiç şüphesiz en ünlüsü yurtdışında da ismi duyulmuş olan medyum candan hocadır. İnternet sitesine medyumcandan.com adresinden ulaşabilir kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. Medyum candan uzun yıllardır resmi olarak medyumluk hizmeti veren birisi. İstanbulda hizmet veren candan hoca iş dünyası ve cemiyet hayatından birçok kişiye hizmet vererek ilk önce yurt içinde ismini duyurmuş ardından Hollanda ve Belçika da üniversitelerde spiritüalizm alanında konferanslar vererek ismini global anlamda duyurmuştur. Candan hoca ismini yaptığı aşk büyüleri ile duyurmuş ve ardından şöhreti gelmiştir. Kendisi medyumluğa dedesinin el vermesi ile başlamış ve yaklaşık 30 yıldır bu alanda çalışmalar yapmıştır. En başarılı olduğu büyüleri ise aşk büyüleri olarak tanımlıyor. Yıllardır bu alanda yüzlerce genci birbirine kavuşturduğunu söylüyor.
Türkiye’de medyum candan hoca kadar olmasa da yine onlarca kaliteli medyum vardır. Fakat bunların yüzlerce fazlası kadar da şarlatan medyum kisvesi ile insanları kandırmakta ve dolandırmaktadır. Emniyet genel müdürlüğü bir süre önce bu sahtekar medyumlarla ilgili yaptığı açıklamada bu tür insanlardan hizmet alınmadan önce belgelerinin sorgulanması gerektiğini bildirdi. Eğer siz de medyum hizmeti alacaksanız gideceğiniz kişiyi iyice araştırmalı ve belgelerini sorgulamalısınız.
Medyum Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler;
  1. Hizmet alacağınız kişinin resmi belgelerinin olup olmadığı.
  2. Medyumluğa nasıl başladığı ve ne kadar süredir bu işi yaptığı.
  3. Medyum olduğunu iddia eden kişinin daha önceki başarıları ve hizmet verdiği kişiler.
  4. Hakkındaki yorumlar. İnternet üzerinde medyumun ismini aratarak biraz araştırma yapmalı ve buna göre hizmet almalısınız. Duyulmuş ve ünlü birisi ise zaten karşınıza onlarca olumlu yorum çıkacaktır. Yine onlarca kadın da medyumlar ile ilgili şikayetler yazmaktadır. Bunları da incelemenizde fayda var.
Hangi Medyumlardan Uzak Durulmalı;
  1. Bu işi kaçak olarak yapan ve resmi belgesi olmayan insanlardan kesinlikle uzak durun.
  2. Elektrik almadığınız ve size birşeyler anlatmadan genel şeylerden bahseden insanlardan uzak durun.
  3. Sizden sürekli olarak para koparmaya çalışıyorsa bilin ki burada bir terslik var.
  4. Bir medyumdan hizmet almadan önce kesinlikle konuşmaya yanınızda bir arkadaşınızla gidin. Bir medyuma gidiyorsanız inanmak istediğiniz için gidiyorsunuzdur. Dolayısıyla söylenen her şey doğru gelebilir. Yanınızda sakin ve objektif bakabilen birini götürmeniz sizin için faydalı olacaktır.

(60)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.