Home Ücretsiz Temalar Ücretsiz Mobil WordPress Tema – 2019
Ücretsiz Mobil WordPress Tema – 2019

Ücretsiz Mobil WordPress Tema – 2019

449
2

Bu Temayı kullanabilmeniz için bildiğiniz gibi hosting sisteminiz kurulu olması gerekmektedir. Zaten bazı hosting firmaları sizler için ücretsiz olarak kurulumu gerçekleştiriyorlar. Veya kendiniz internetten araştırıp kurulumu yapabilirsiniz. Yayınladığımız bu ücretsiz temanın adı Aragon. Temayı inceledim ve çok beğendim. Zannımca sizde benim gibi bu temayı çok beğeneceksiniz. Ayrıca mobil bir tema olduğunu da söylemekte fayda var. İndirmeseniz bile herkesin arşivinde olması gereken bir tema olduğu kuşkusuz.


(449)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmeni bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(2)

  1. Hocam merhabalar indirme linkinin içerisinde style.css dosyasının eksikliği hatası veriyor bağlantıyı güncellemeniz mümkün müdür?

    1. Eray arkadaşım temada hiçbir sorun yoktur. Rar’dan çıkardığın aragon.zip dosyasının içinde bir tane daha klasör olduğu için tanımıyor büyük ihtimalle. zip’ten çıkarıp aragon klasörüne girerek içindeki dosyaları seçip ziplemelesin. Kolay gelsin.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.