Home Web Tasarım Sadece Not Defteri İle Web Site Yapımı – 2
Sadece Not Defteri İle Web Site Yapımı – 2

Sadece Not Defteri İle Web Site Yapımı – 2

243
3

Merhaba arkadaşlar, sadece not defteri ile web site yapımı dersinin 2. videosunu çektik. Bu videoyu çekmemizin nedeni 1.videodaki eksiklikleri tamamlamak içindi. Bu eksiklikleri belirlerken youtube kanalımdan, facebook sayfamdan ve web sayfamdan bana yorum yapan arkadaşların sorularından faydalandım. Bu video sayesinde bir çok soru cevaplanmıştır.

Bunlar;

  1. Siteye Resim nasıl eklenir?
  2. Siteye Müzik nasıl eklenir?
  3. Sitenizden dosya indirme işlemi nasıl yapılır?
  4. Siteye video nasıl eklenir?

Bazı işlemler ayrıntılı şekilde sizlere aktarılmıştır. Yine de yapamaya arkadaşlar olursa, her zamanki gibi sitemiz üzerinden sorularını sorabilirler. İyi seyirler kolay gelsin.


Videoda anlatılan dosyaları indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

hemen-indir-butonu
BİRİNCİ DERSİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

(243)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmeni bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(3)

  1. hocam s. aleyküm bilgisayarı kullanmayı çok seviyorum.. ancak artık oyun oynamak yerine programlama ve site oluşturmaya karar werdim ve kendimi bu alana yönelttim bana nasıl yardım edebilirsiniz ve neleri önerirsiniz..?

    1. Furkan arkadaşım, sıfırdan web sayfa tasarımı işlemlerini öğrenmek istiyorsan ilk olarak benim kitabımı almaya başlayabilirsin. Sonrasında buradan konuşuruz zaten.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.