Home Web Tasarım Sadece Not Defteri İle Web Site Yapımı – 2
Sadece Not Defteri İle Web Site Yapımı – 2

Sadece Not Defteri İle Web Site Yapımı – 2

476
4

Merhaba arkadaşlar, ile web site yapımı dersinin 2. videosunu çektik. Bu videoyu çekmemizin nedeni 1.videodaki eksiklikleri tamamlamak içindi. Bu eksiklikleri belirlerken kanalımdan, facebook sayfamdan ve web sayfamdan bana yorum yapan arkadaşların sorularından faydalandım. Bu sayesinde bir çok soru cevaplanmıştır.

Bunlar;

  1. Siteye Resim nasıl eklenir?
  2. Siteye Müzik nasıl eklenir?
  3. Sitenizden dosya indirme işlemi nasıl yapılır?
  4. Siteye nasıl eklenir?

Bazı işlemler ayrıntılı şekilde sizlere aktarılmıştır. Yine de yapamaya arkadaşlar olursa, her zamanki gibi sitemiz üzerinden sorularını sorabilirler. İyi seyirler kolay gelsin.


Videoda anlatılan dosyaları indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

hemen-indir-butonu
BİRİNCİ DERSİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

(476)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(4)

  1. hocam s. aleyküm bilgisayarı kullanmayı çok seviyorum.. ancak artık oyun oynamak yerine programlama ve site oluşturmaya karar werdim ve kendimi bu alana yönelttim bana nasıl yardım edebilirsiniz ve neleri önerirsiniz..?

    1. Furkan arkadaşım, sıfırdan web sayfa tasarımı işlemlerini öğrenmek istiyorsan ilk olarak benim kitabımı almaya başlayabilirsin. Sonrasında buradan konuşuruz zaten.

  2. Ömer bey merhaba. İhtiyacım olan tek şey html yada javascript ile yapılmış 4lü açılır liste. Şöyle: ülke, şehir, il, ilçe bunların kodları konusunda yardımcı olursanız ricam, çok sevinirim. Nen yaptım not defteri html java script ile oda imternetten bulduğum kodlar ancak sadece 3 adet açılır liste var be en son açılan lisyeya ait bilgiyi alta bilgi gösteremedim. Yani il ilçe sokak seçince en son seçim sokağa ait bilgiyi altta göstermek amacım. Ricam sizden, 4 aydır uğraşıyorum efendim. Ücret neyse atarım. Teşekkürler.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.