Home Flash Dersler Flash Guide Layer Kullanımı|Animasyon Yapımı
Flash Guide Layer Kullanımı|Animasyon Yapımı

Flash Guide Layer Kullanımı|Animasyon Yapımı

44
6

Merhaba arkadaşlar, bu dersimizde guide layer (klavuz layer) kullanarak animasyon yapımını anlattım. Flash derslerde guide işlemi önemli bir yer tutmaktadır. İşte öğrencilerim için derste çekimini yaptığım bu dersle, guide layer mantığını anlayacaksınız. Anlamadığınız bir nokta olduğunda bu konu başlığı altında sorularınızı iletebilirsiniz. Kolay gelsin.

(44)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmeni bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(6)

      1. Ömer bey merhaba yeni bir wordpres blog sitesi yapıyorum sizin video bilgilerinizden alıntı yaparak sizin adınıza bilgi vermek istiyorum hem sizin reklamınızı yapmak hemde sitemde sizin adınıza paylaşımda bulunmak isterim sizde uygun görürseniz ?

  1. Belirticem ömer bey zaten videoda sizin isminiz site adresiniz yazıyor önemli olan husus benim için bilgi vermek Teşekkür ederim şimdiden 🙂

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.