Home Flash Dersler Flash Web Site Yapımı- BÖLÜM 2
Flash Web Site Yapımı- BÖLÜM 2

Flash Web Site Yapımı- BÖLÜM 2

75
10

web site yapımı birinci bölümün devamıdır. Bu bölümde açılır sayfa animasyonunun bir sayfaya  uygulaması anlatılmıştır. Bölüm-3 te ise tüm sayfalara açılır sayfa efektini vereceğiz.

Videoları fazla uzun tutmadım.  Nedenine gelince, her bölümde ayrı bir konu işleyerek daha iyi bir anlatım hedefledim. Bu Flash Web Tasarım Eğitim Derslerini izlediğinizde emin olun sizde Flashla web sitesi yapmanın ne kadar kolay olduğunu anlayacaksınız. Nedenine gelince anlatımlarım gayet basit ve anlaşılır bir şekildedir. Sizi Flash web tasarımı konusunda iyi yerlere getirecektir.

İnşallah sizler için yaptığım bu hizmette başarılı olacağım. Hepinize İyi seyirler.

Videoyu izleyemiyorsanız .com engellenmiştir.

Çözüm için DNS adreslerinizi aşağıdaki gibi değiştirin.

Tercih edilen DNS Sunucusu:  8.26.56.26

Diğer DNS Sunucusu : 8.20.247.20

.

Flash Web Site Yapımı Videosu- BÖLÜM 2
DİĞER BÖLÜMLERE GEÇMEK İÇİN İSTEDİĞİNİZ BÖLÜMÜ TIKLAYIN
1.BÖLÜM 
2.BÖLÜM
3.BÖLÜM
4.BÖLÜM
5.BÖLÜM

(75)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(10)

 1. Hocam flash 8 de buton işlemleri olmuyor
  Ne yapmalıyımyardım edebilirseniz sevinirim.
  Teşekkürler

  1. ercan arkadaşım flash 8 tedahülden kalkalı yarım asır geçecek nerdeyse ( 10 yıl ) bence sürümünü değiştir. yardım edeceğim bu olur malesef

 2. Burda merak ettiğim bir konu var. Acilir sayfa ilk acildiktan sonra neden animasyona devam etmiyor “timeline” çizelgesinde olduğu gibi..Yani benim düşünceme göre animasyon devam etmeli,butonlar gelir,sayfa açılır,kapanır ve geri açılır… Hakkımızda butonuna atandığı için mi animasyon devam etmiyor?Yoksa orda durması için başka özel bi komut mu kullandık daha önce?

   1. yanlış anladınız beni..eleştirme veya yanlış olmuş amaçlı konuşmadım..gerçekten öğrenmeye çalışıyorum sadece . 🙂 yani o animasyon neden devam etmiyor?timeline da açılıp,kapanıp geri açılacak gibi gözüküyor animasyon.. ama açılıp kalıyor.ve ancak hakkımızdaya tıklayınca kapanıp geri açılıyor..bunu sağlayan ne?benim atladığım bi kısım mı var ilk derste acaba?aydınlatabilirseniz sevinirim..

    1. özgür diğer videoları izledin mi? butonların hepsine tıkladğında açılıp kapanma efekti var. Senin demek istediğin o herhalde. Bu ders 5 bölümden oluşmakta arkadaşım. Yada bana ne demek istediğini açık yaz.

 3. Hocam nolur yardım et grafik animasyondan bilgisayar donanım parçlarını anlatan animasyonlu web sayfasını anlatan proje ödevi yapmam lazım yapamazsam sınıfta bırakıcak nolur yardım et.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.