Home Genel Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro
Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro

Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro

55
0

Microsoft DreamSpark sayesinde öğrenciler artık windows 8.1 Pro’yu bilgisayarlarına indirip ücretsiz olarak kullanabileceklerdir. Bir senedir uygulanan bu işlem, hala devam etmektedir. Windows 8.1 i bilgisayarınıza indirdikten sonra DVD ye aktarıpp bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Peki Microsoft DreamSpark nedir?

  • Microsoft DreamSpark, üniversite öğrencilerinin, Microsoft yazılım geliştirme ve tasarım araçlarını ücretsiz olarak edinmelerini sağlayan bir servistir.

İndirilen Window 8.1’in normal Windows 8.1 den farkı var mı?

  • Hiçbir fark yok.

Peki süresi var mı?

  • Hayır yok. Bir kere etkinleştirdiğinizde kalıcı olarak kullanabileceksiniz.

Nasıl key alabileceğim?

Linke tıkladıktan sonra sayfada bulunan Verify your Student Status başlığına tıklayarak kayıt oluyorsunuz. En önemli kısmı ise “üniversitelerin verdiği” mail adresi ile üyelik alıp doğrulama yapmalısınız.

İyi çalışmalar

(55)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.