Home Genel Google Duo Web ile görüntülü görüşme nasıl yapabilirsiniz? [Çözümü]
Google Duo Web ile görüntülü görüşme nasıl yapabilirsiniz? [Çözümü]

Google Duo Web ile görüntülü görüşme nasıl yapabilirsiniz? [Çözümü]

31
0

Google ‘ın sesli ve görüntülü uygulaması olan Google Duo Web‘ internet üzerinden de kullanabileceksiniz. İnternet üzerinden kullanıma açılan uygulamayı bilgisayarlarda da tıpkı akıllı cep telefonlarında olduğu gibi rahatlıkla erişebileceksiniz. En güzel yanı ise Whatsup gibi bir telefonunuzun açık olmasına gerek duyulmaması. Peki nasıl kuracağız?

  • Tarayıcınızdan ( Google ChromeMozilla FirefoxOpera ve Safari)  https://duo.google.com/ adresine gidin.
  • Google hesabınız var ve açıksa Google Duoyu kullanıma başlayabilirsiniz. Google hesabınız kapalı ise Try Duo For Web butonuna tıklayın.
  • Sizi Google hesabınızı açmak için ilgili sayfaya gönderecektir.
  • Google hesabınız ile giriş yapın, eğer Google hesabınız yoksa yeni bir tane oluşturun.
  • Daha sonra açılan pencerede telefon numaranızı gösteren ve altında Telefon Numaranızı doğrulayan bir buton çıkacaktır. Telefonunuzu doğrulayın.
  • Ardından yönlendirmeleri takip ederek Google Duo Uygulamasını web üzerinden kullanmaya başlayın.

Kolay gelsin.

(31)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.