Home Ücretsiz Temalar Haftanın Ücretsiz Responsive Film – Dizi Teması#19
Haftanın Ücretsiz Responsive Film – Dizi Teması#19

Haftanın Ücretsiz Responsive Film – Dizi Teması#19

1.15K
0

Bu hafta yoğun kar yağışı bizleri eve kilitledi değil mi? Bizde sizlere nasıl yardımcı olabiliriz diye nette araştırmaya koyulduk. Başarılı bir araştırmanın sonunda sitemizde fazla paylaşmadığım tarzda bir temayı sizler için sitemizde paylaşmaya karar verdim. Tamamen ücretsiz bir tema olan bu tema, film ve dizi teması. En önemli özelliği resonsive bir tema olması. Diğer bir özelliği ise tek bir sayfa değil bir çok sayfada hazır olarak sizlere sunulmuş.

Temayı indirip istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Bence çok güzel bir temaya sahip olacaksınız. Herkesin kütüphanesinde bulunması gereken bu temayı indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Hepinize iyi tatiller.

 

 

 

(1149)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.