Home Genel Ücretsiz Fotoğrafçı Portföy WordPress Teması
Ücretsiz Fotoğrafçı Portföy WordPress Teması

Ücretsiz Fotoğrafçı Portföy WordPress Teması

173
2

Günümüze de bir fotoğrafçının olmazsa olmazlarından biri kesinlikle bir web sitesi varlığıdır. Çalışmalarını ve eserlerini sergileyebilecek ideal bir portföy web sitesi sizi kesinlikle diğer rakiplerinizin arasında bir adım öne taşıyarak olan en önemli unsurların başında gelmektedir. Günümüz internet dünyası ve bizler bu dünya içerisinde yaşayan bireyler olarak sürekli araştırma ve geliştirme sürecini mümkün olduğunca kendi lehimize çevirmek bize oldukça fayda sağlayacaktır. Bu nedenle bugün sizlerle Fotoğrafçı Portföy Teması’nı sunmak istiyorum.

Oldukça sade bir yapıya sahip olan bu şablon sanat ve fotoğrafçılık alanı için yapılandırılmıştır. Ancak sizler dilediğiniz taktirde küçük düzenlemeler ile bu şablona benzersiz bir görünüm katabilir ve çeşitli iş sektörleri için uygun hale getirebilirsiniz. Örneğin bu ücretsiz WordPress Teması güzellik, moda, kişisel web sayfaları, hediyelik eşyalar, iç tasarım ve bir çok meslek alanı için kullanılabilecek harika bir platforma dönüştürülebilir.

Bootstrap işlevselliği ile mobil duyarlı olan bu şablon son web gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Yani bunun anlamı, kullanıcılarınız hangi cihaz üzerinden gelirse gelsin, kesinlikle harika bir kullanıcı deneyimi sunabileceğinize şimdiden emin olabilirsiniz. Ayrıca  TemplateMonster geliştiricileri tarafından desteklenen Cherry Framework desteği ile bir kaç dakika içerisinde kolay bir şekilde Demo görünümünü elde edebileceksiniz. Ayrıca gelişmiş özelleştirme seçenekleri ile istediğiniz özelleştirmeleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştireceğinizi de unutmayın.

Oldukça çekici bir galeri, sizin eserlerinizi sergilemeniz adına kusursuz bir şekilde yapılandırılmıştır. Cesur bir şekilde kullanılan çizgileri, iletişim konusunda karşı tarafa vermek istediklerinizi kusursuz bir şekilde geçireceğine emin olabilirsiniz. Kullanılan renk düzeni, paralaks efekti, sev ve entegrasyonu ve bir çok göz önünde bulunan detayı ile kesinlikle size eksiksiz bir şekilde hizmet sunabileceğine emin olabilirsiniz.

free_website-template

DemoButton
 

hemen-indir-butonu

Kesinlikle çevrim içi bir portföy oluşturmak istiyorsanız bugün sizin için harika bir gün olabileceğini söyleyebiliriz. Bu şablonu indirmek ve kullanmak adına çekinmeyin.

Bu şablon size TemplateMonster uzmanları tarafından olarak sunulmaktadır. Kesinlikle kullanım hakkına sahipsiniz ancak, hiç bir ticari amaç uğruna şablonun satışını gerçekleştiremezsiniz. Para ile satılmaz!

(173)

Yorum(2)

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.