Home Genel Siteye Çalışan Ajax İletişim Formu Ekleme (Kodlarıyla Birlikte)
Siteye Çalışan Ajax İletişim Formu Ekleme (Kodlarıyla Birlikte)

Siteye Çalışan Ajax İletişim Formu Ekleme (Kodlarıyla Birlikte)

0
2

Daha önceden sitemizde hazır iletişim formlarından olan jotformu size anlatmıştım. Oradaki anlatımda jotform sitesine girerek iletişim forumu tasarladıktan sonra sitenize size verilen kodları yayımlıyordunuz. Sonuçta ÜCRETLİ bir uygulamaydı. Şimdi ise tamamen sıfırdan hazırlanmış ve ücretsiz bir iletişim sayfası uygulamasını sizlerle paylaşacağım.

Bu uygulamada yapmanız gereken ornek.php dosyasını herhangi bir html düzenleyiciyle açıp veya en basitinden not defteriyle açıp, | to = ” gelmesini istediginiz……. | satırı bulmak ve size mesajın gelmesini istediğiniz E-posta adresi yazmak olcaktır ve sayfayı hosta atarak çalıştırıyorsunuz.

İki adet çalışma yaptım. Birisi sade şekilde yani hiçbir CSS kodlaması kullanılmamış görünüm. İkincisinde ise CSS kodlamasıyla tasarlanmış yeni görünüm. Aradaki farklılıklara bakmanız için iki şekilde tasarladım. Eğer yeni bir tasarım yapacaksanız ona göre düzenlemeyi yapabilirsiniz.

İyi Çalışmalar

Çalışan Ajax İletişim Formu

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmeni bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Comment(2)

  1. Merhaba
    Uygulamanızı servere atıyorum. Serveriniz izin vermiyor diyor. Aslında sorun serverde sanırım. Php ile yapılan hiçbir iletişim formu çalışmıyor. Host firmama soruyorum yazılımcınızla görüşün diyor. Geçen yıl gayet güzel çalışan formlar bu yıl çalışmıyor. Server aynı ama içeride farklı birşeyler yaptılar sanırım söylemiyorlar. Allah rızası için çalışan bir iletişim formu var mı ? Teşekkürler

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.