Home Genel Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama
Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

49
0

Chem-Dry, halı yıkama ve koltuk yıkama temizleme hizmetinde dünya lideri konumuna gelen ve gösterdikleri başarından dolayı da Entrepreneur Magazine tarafından 25 yıl boyunca peş peşe kategorisinin 1 numarası olarak seçilen bir firma olduğunu duymuşsunuzdur. Bundan dolayı milyonlarca insan tarafından güvenilir bir firma haline gelmiştir. İstanbul izmir ve manisa'da hizmet vermeye başlayan Chem-Dry, Franchise bayiliği vererek şube sayısını artırmaktadır.

Halılarınızı evden alarak günübirlik ve hijyenik bir şekilde yıkayan Chemdry, yıkama işi bittiğinde de halılarınızı tekrar eve getirmektedir. Diyeceksiniz ki  bir çok halı yıkama şirketi halıları evden alıp eve getiriyor, diğer halı yıkama ve temizleme firmalarından farkı ne? gibi bir soru soracağınızı tahmin etmemek mümkün değil. Lakin halı yıkama işinin sadece bir yıkamadan ibaret olduğunu düşünmeyin. Halı yıkama ve temizleme işleminde bakteri ve mikropların tamamen ortadan kalkması gerekli olduğunu düşünmelisiniz. Yani, düzgün bir şekilde yıkanmayan halılarda mikroplar, halı içinde birikerek  sizin veya çocuklarınızın hasta olma riskinizi artırabilir. Kaliteli halı yıkama ve temizleme işlemi derken aslında bahsedilen şey, halıların kullanım ömrünü artıracak kaliteli ve sağlıklı ürünlerin kullanılmasıdır. İşte bu düşünceyle yola çıkan Chemdry, kullandığı ekipmanlar son teknoloji, Solüsyonları yeşil sertifikalı çevre dostudur. Halı yıkama koltuk yıkama, yatak yıkama ve mayt temizliği,  sert zemin yıkama vb. konusunda kendini kanıtlamış öncü firmalardan birisidir.

Aileniz için en iyi temizlik hizmetini sunmak için sektörün en üstün, en güçlü ekipmanları ile tescilli temizleme solüsyonlarını kullanan Chem-Dry'a güvenebilirsiniz. Hakkında yapılan olumlu yorumlara sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. Kendim de bunu yazmadan önce bir çok blog sitesinde araştırma yaptığımı söylemek istiyorum. Etkili temizlik için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarına, okuduğum bir çok blog sitesindeki yorumlardan şahit olduğumu söyleyeyim. Sizde araştırabilirsiniz.

Kendi sitelerinden aldığım bir videoyu da aşağıda sizinle paylaşmak istedim.

 

(49)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.