Home Genel Central Ailesi Büyüyor

Central Ailesi Büyüyor

36
0


Merhaba arkadaşlar, günümüzde Rent a Car (Araba Kiralama) şirketleri o kadar çok fazlalaştı ki, bu kadar seçenek arasından seçimlerimizi neye göre yapacağımızı, her şey de olduğu gibi bunda da düşünür hale geldik, değil mi? Kısacası, Rent a car şirketleri isteklerimize ne kadar cevap veriyor? Bu soruya verdiğimiz cevapla zaten aradığımız kaliteyi sorgulamış oluyoruz.

Araba seçerken ihtiyaçlarımızın karşılanması sadece lüks olmasıyla sınırlı değildir, veya fiyatı ile…  Madem o kadar Rent a car firması var,  beklentileriniz bunlarla sınırlı olmaması gerekmez mi? İsterseniz bu beklentilerinizi dışında; aracın güvenli, dizel veya benzinli oluşu, otomatik veya vitesli oluşu, arabanın içinde daha önceden sigara vs. içilmemiş oluşu -iç temizliğe önem verme- kasko ve sigorta işlemlerinin oluşu, gibi seçeneklerle bu beklentilerinizi dahada artırabiliriz.

Peki bu araç kiralama beklentilerimizin sadece salt  araç kiralama ile kalmadığını bilen, beklentilerimizi karşılayacak  hedeflere çıkartan, Türkiye’de kaç tane firma sayabilirsiniz? İnsana hizmete bu kadar önem veren kaç tane Rent a Car firması var? Ben bu firmalardan bir tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum ” Central Rent a Car“.

Operasyonel kiralama alanında, ağırlıklı olarak uluslararası markaların çözüm ortağı konumunda olan Central, müşterilerinden gelen günlük araç kiralama alanındaki yoğun talepler karşısında; kalite standartlarını ve deneyimini günlük kiralama alanına da taşımış, “Yepyeni bir araç kiralama deneyimi” anlayışı ile çok kısa sürede, araç kiralama sektöründe önemli yatırımlar yaparak büyüyen marka, her geçen gün artan hizmet noktaları ile kısa sürede sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

Rent a car hizmetinde sınır tanımayan, kurum sal bir yapıya sahip olan Central Rent a Car’ın kampanyaları da bana baya cazip geldi. Öyle ki, internet üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonlarda cebinizi koruyacak çok güzel indirim imkanlarını da bizlere sunuyor. Örneğin VW Polo  Dizel yakıtlı otomobili internet üzerinden kiraladığınız da günlük 65TL gibi… Ne kadar ekonomik olduğunu zaten internet sitesindeki kampanyalardan anlayabilirsiniz.

resim2

         Sizde fırsatları kaçırmak istemiyorsanız, şimdiden www.centraltr.com internet sayfasını takibe alın…

(36)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.