Home Ücretsiz Temalar Ücretsiz Çok Güzel WordPress Portal Teması
Ücretsiz Çok Güzel WordPress Portal Teması

Ücretsiz Çok Güzel WordPress Portal Teması

Merhaba arkadaşlar, kendimize uygun ve istediklerimizin olduğu ücretsiz wordpress tema bulmak bildiğiniz gibi zor. Aslında ücretsiz tema internette çok fazla var ama seo , hız ve kullanım açısından ücretsiz temalar çok fazla tercih edilmiyor. Artık seo sitelerin vazgeçilmezi oldu bile,  bunun yanında sitenin ziyaretçi acısından kullanımı da önemli olduğunu web site ile uğraşan arkadaşlar biliyorlar herhalde 🙂

WordPress temalar içinde portal temasını bulmak helede ücretsiz olarak bulmak iyice zor. Ama sağ olsun bir arkadaşımız sizler için wordpress portal teması kodladı bile. Adı Özer Gül olan arkadaşımıza , hazırlamış olduğu ücretsiz wordpress portal teması için burada çok teşekkür ediyorum. Bunun için kendisi içinde böyle bir makale yazmaya da karar verdim. İnşallah sizde bu makale sayesinde özer gül arkadaşımızın temasını beğenip ücretsiz olarak burdan indirirsiniz.

Kendisinin bir isteği de var, en alttaki tapımcı linki kaldırmamanız. 🙂 kolay gelsin.

DemoButton

hemen-indir-butonu
omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmeni bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(16)

 1. hmtl şeklinde tasarlanmış bir sitem var ana sayfamı bu şekilde değiştirmek istiyorum fakat bu wordpresss teması oldğu için kurulumu yapamazmıyım?

 2. iyi günler haberlerin spot kısmını nasıl ayarlıyoruz benim ki direk yazının tamamını alıyor. birde haber icine fotograf ekledigimde fotograf kucuk duruyor tıklayınca büyümüyor.

 3. bu güzel temayı geliştirdiği için özer beye, paylaşıma sunduğunuz için de ise siz teşekkür ediyorum.
  iyi çalışmalar.

 4. Ben bu temayı kurdum ancak paylaştığım haberlerin resimleri ana sayfada görünmüyor gerekli yere resim linkini yapıştırıyorum

  1. Hediye arkadaşım tema ile ilgili sorunlarını temayı yapan arkadaşın sitesine girerek ona sorabilirsin. kendisi bu temayı yaptığı için size daha iyi şeyler söyleyecektir. Kolay gelsin.

 5. nereye yazıcağımı bilemedin buraya yazdım kusura bakmayın acaba önerebileceğiniz bir hosting varmı sorun çıkartmayacak vs veya sizin kullandığınız hosting şirketinin adı ?

 6. wordpressi yükledim. portalı indirdim. ekle ekle diyorum. dosyaları ekleyemediğini söylüyor. ftp den yükleyeceğim. nereye yüklryrceğim. dosyaları tek tek ve nereye yükleyeceğimi bilmiyorum. yardım ederseniz memnun olurum

  1. regal temayı yüklemekten bahsediyorsun herhalde bununla ilgili youtubede birçok videolu anlatım var . oradaki videoları izlemeni tavsiye ederim. Kolay gelsin.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.