Home Photoshop Dersler PSD Web Temaları
PSD Web Temaları

PSD Web Temaları

210
8

Arkadaşlar web tasarımda hazır temaları çok önemlidir. Özellikle de bu temanın olması bizim için daha fazla bir anlam taşımaktadır. Nedenine gelince tarafından tekrar düzenlenebilir , renklendirilebilir… Bende bu yüzden nette sizler için bulduğum bir kaç güzel temayı sizlerle paylaşmak istedim. bilen arkadaşlar bu temaları istedikleri gibi yeniden düzenleyebilirler.  Hepinizi kolay gelsin. Yorumlarınızı bekliyoruz.

ücretsiz web psd temaları

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

ücretsiz_psd_temalar

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

psd-web-sablonlari

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

(210)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(8)

 1. Ömer hocam çok teşekkür ederim çalışmalarınız için, gerçekten mükemmelsiniz ..acaba PSD Web Temalarını nasıl değişiklik yapılır? hakkında yayınınız varmı? ben baktım ama bulamadım.Eğer yoksa bile çok kısa bilgi verseniz?

  1. cabir arkadaşım psd temaları değiştirebilmen için photoshop bilmen gereklidir. sitemizde photoshop eğitimleri verilmektedir ve halen devam etmektedir.

 2. Hocam merhaba
  bende yeni takipçilerinizdenim.
  Site o kadar verimli ki ödüm patlıyor kapanacak diye 🙂
  Başarılarınızın devamı ve emeğinizin karşılığını almanız dileğiyle.

  1. Elif arkadaşım iyi dileklerin için teşekkür ederim. İnşallah daha iyi şeylerle bu sitede sizlerle birlikteliğimiz devam edecek. Tekrar sağol.

 3. Ömer Hocam Çok Teşekkür Ederim Bilgisayar Programcılığı Okuyorum KKÜ’de Ama Bu İşi Sizin Sayenizde Sevmeye Başladım

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.