Home Photoshop Dersler Photoshop Egitim Görsel Dersler-2
Photoshop Egitim Görsel Dersler-2

Photoshop Egitim Görsel Dersler-2

34
5

Photoshop Eğitim Videosu -2

Photoshop eğitim dersi videolarını hazırlayarak herkese Photoshop programını öğretmeyi hedeflemekteyim. Bu Photoshop dersleri sayesinde web sayfa tasarımı, broşür tasarımı, resim düzenleme işlemleri vs. gibi birçok işlemide öğrenmiş olacaksanız. Böylelikle bir çok kişi için yararlı bir çalışma olacağına inanıyorum. Bundan sonra yapmanız gereken sıcak bir kahve veya çay alıp bu photoshop derslerini izlemek ve uygulamak olacaktır. İzleyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Anlamadığınız bir nokta olursa burdan iletişime geçebilirsiniz.


Photoshop Eğitim Videosu-2

İçerik

1.Seçim araçları BAŞLANGIÇ-2
2.Seçim ekleme – çıkarma
3.Layer göster-gizle
4.color Library

Photoshop Eğitim Videolu anlatım DERS 2
 

AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN DİĞER DERSLERE ULAŞABİLİRSİNİZ
 

PHOTOSHOP DERS-1
 

PHOTOSHOP DERS-2
 

PHOTOSHOP DERS-3
 

PHOTOSHOP DERS-4
 

PHOTOSHOP DERS-5 ( YAKINDA YAYINDA)

(34)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(5)

 1. Ömer hocam merhabalar.
  Beni bir konuda aydınlatırsanız sevinirim. inşallah doğru düzgün anlatabilirim 🙂
  Şimdi photoshopta Polygonal Lasso Tool seçim aracı ile çalışmaktayım. Büyük resimlerde, keseceğim alanın detaylı bir biçimde düzgün çıkması için resimi yakınlaştırıp, Polygonal Lasso Tool seçimi ile işlem yapıyorum. Ancak resimi yaklaştırdığım için resimin diğer alanlarına doğru düzgün ulaşamıyorum. Polygonal Lasso Tool seçimi ile resime işlem yaparken, ekranda gözüken yere kadar seçimi yaptıktan sonra, resimin diğer bölümlerine geçmek istediğimde düzgünce çalışamıyorum. Bu yaklaştırıp çalışma sorununu nasıl çözebilirim. İnşallah sorunumu düzgünce anltabilmişimdir. Teşekkürler

  1. muhammet photoshop’ta yukarıdaki menülerden window penceresinden navigator u açıp ordan büyülttüğün resimi küçük olarak görebilir ve mouse üzerinde tıkladığın yere hemen gelebilirsin.

 2. Çok teşekkürler. Sorunum bu değildi ancak sorunumu kendim çözebildim. Bir video anlatım ancak bu kadar sağde ve anlaşılır yapılabilir. Emeğinizin kıymetini bilenlerdenim. Allah gönlünüzce versin.

 3. ömer abi selamın aleyküm. kadın bacağını ve dizlerini photoshopta nasıl düzeltebilirim ? birde arka planı karışık bir görüntünün önündeki çiçek gibi ince ayrıntılı birşeyi ordan nasıl kesebilirim yardımcı olur musun lütfe.

  1. Atacan arakdaşım, kadın bacağını veya dizlerinin neyini düzelteceksin? anlamadım. Resmi görmeden bir şey söylemem mümkün değil. Bir diğeri ise kişisel işlemlerinizi malesef yapmıyorum. Sitemizin amacı eksik konularda kişileri bilgilendirmektir. Ödev veya işler yapılmaz… Sadece ücretli işler yapıyoruz. Kolay gelsin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.