Home Photoshop Dersler Photoshop Görsel Eğitim Dersleri-1
Photoshop Görsel Eğitim Dersleri-1

Photoshop Görsel Eğitim Dersleri-1

42
10

Photoshop Eğitim Videosu -1

Photoshop eğitim dersi videolarını hazırlayarak herkese photoshop programını öğretmeyi hedeflemekteyim. Bu Photoshop dersleri sayesinde web sayfa tasarımı, broşür tasarımı, resim düzenleme işlemleri vs. gibi birçok işlemide öğrenmiş olacaksanız. Böylelikle bir çok kişi için yararlı bir çalışma olacağına inanıyorum. Bundan sonra yapmanız gereken sıcak bir kahve veya çay alıp bu photoshop derslerini izlemek ve uygulamak olacaktır. İzleyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Anlamadığınız bir nokta olursa burdan iletişime geçebilirsiniz.

İYİ SEYİRLER

İçerik

1.Windows menüsü
2.File-New penceresi
3.Seçim araçları BAŞLANGIÇ-1

 

 

AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN DİĞER DERSLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

PHOTOSHOP DERS-1

PHOTOSHOP DERS-2

PHOTOSHOP DERS-3

PHOTOSHOP DERS-4

PHOTOSHOP DERS-5 ( YAKINDA YAYINDA)

(42)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(10)

  1. Ömer bey; Bilgi paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz…

  2. Hangi photoshop sürümünü kullanmamızı önerirsiniz. Her zaman en son sürüm iyimidir?

  3. hocam merhaba bir müşterim benden sayfasının bir köşesine iddaa oyunlarını eklememi istiyor.bu konuda nereden destek alabilirim

  4. iddaa sayfası eklemek istiyor .hocam ayrıca bir çalışmam vardı.dosyayı8kaydetmeden elektrik kesildi .çalışmamı tekrar kurtarabilirmiyim

    1. coddik anlatamadım herhalde iddia sayfası ne demek iddia sitesindeki sayfayı mı çekmek istiyor sitesinden yoksa . kendisi mi idddia kuponu oluşturacak. Açıklamalı yaz ona göre cevap vereyim. Diğer sorunun cevabı ise kaydetmediğin için bulamazsın.

        1. iddia oynayamazlar 🙂 iddia sayfasına yönlendirebilrisin. Ama sonuçlarını görebilirler. google a “iddaa programı html kodu” aratıp girdiğin sitelerdeki kodları sitene yerleştirebilirisin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.