Home CSS3 / HTML5 HTML 5 ile Web Site Tasarımı Ders 1
HTML 5 ile Web Site Tasarımı Ders 1

HTML 5 ile Web Site Tasarımı Ders 1

0
20

Merhaba arkadaşlar, web ortamında html5 ile ilgili fazla web site çalışması olmadığı için, sizlere  kendi sitemde html5 ile basit web site tasarımını anlatacağım. Böylece html5 hakkında biraz bilgi edinmiş olacaksınız. Bu çalışma yabancı bir internet sitesindeki videodan türkçeye çevrilmiş bir alıntıdır. Bende bu çalışmayı geliştirerek sizlere sunacağım. Video 2 veya 3 bölüm olacaktır. Beğeneceğinizi umarım. Hepinize iyi seyirler. Yorumlarınızı bekliyorum.

Videoyu izleyemiyorsanız Youtube.com engellenmiştir.

Çözüm için DNS adreslerinizi aşağıdaki gibi değiştirin.

Tercih edilen DNS Sunucusu:  8.26.56.26

Diğer DNS Sunucusu : 8.20.247.20

AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN DİĞER DERSLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

HTML5 WEB TASARIMI 1. DERS

HTML5 WEB TASARIMI 2.DERS

HTML5  WEB TASARIMI 3.DERS

HTML5  WEB TASARIMI 4.DERS

HTML5 WEB TASARIMI 5. DERS (Yeni)

HTML5 WEB TASARIMI 6. DERS (YAKINDA)

 

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmeni bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Comment(20)

    1. serkan arkadaşım php veya asp türü yazılımlarla yazılmış sitelerde site içi arama kodu yazılabilir. Diğer türlü html ile yazılmış sitelerde bunu yapamazsınız.

  1. hocam accesten herangi bir siteye menü ve içerik gönderme ve bu içerik leri değiştirme nasıl oluyor php de

  2. Merhaba Arkadaşlar Benim tr.gg bir sitem var amatörüm daha ileride com bir site açmayı düşünüyorum ama benim tr.gg sitemde ccs bir tasırm eklemek istiyorum bu indirdiğim ccs indexlerini nasıl uygulayabilirim sitem için?

  3. hocam ben site rengini yapıyorum kopyalıyorum ama sadece anasayfanın rengi deyişiyor ? diyerleri deyişmiyor seçtigim renk bile olmuyo ne yapmalıyım acil yardım

    1. Yakup arkadaşım lisanslı programların linki sitemizden verilmemektedir. Eğer 30 günlük deneme sürümünü indirmek istiyorsan adobe firmasından ücretsiz indirebilirsin. Kolay gelsin.

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.