Home Flash Dersler Flash Giysi Giydirme Oyunu Yapımı
Flash Giysi Giydirme Oyunu Yapımı

Flash Giysi Giydirme Oyunu Yapımı

172
8

Halil Kayış arkadaşımızın yine bizler için yapmış olduğu bir dersi sizlere yayınlamak istiyorum. Bu dersle çok şey öğreneceksiniz hem action script kullanımını hemde flashta bir oyun nasıl yapılır, düzenlenir gibi bir çok başlık bulunmaktadır. Halil arkadaşımıza tekrar teşekkür ediyorum.

Oyunun yapılmış FLA dosyasını ve Txt Dosyasını indirmek için TIKLAYIN


Anlatım : Halil KAYIŞ

(172)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(8)

  1. hocam süpersin her zaman ki gibi =) flash la ilgili yeni videolar yükliycekmisiniz ? web site yapımı ile ilgili biraz daha örneklendirme bekliyoruz bize bu imkanları sunduğnuz için size çok tesekkür ederim 🙂 hayırlı cumalar

  2. Dersler çok güzel elinize kolunuza sağlık. Ben bu tür oyunlar değilde odadan kaçış oyunları yapmak istiyorum ama bu oyunlar gibi hiçbir örnek bulamıyorum. yardımcı olur musunuz.

    1. aykut arkadaşım flashla oyun yapmak baya zor:) gördüğün üzere uğraştırıyor. o yüzden yapılış ile ilgili videolar çok zaman alıcı olacağını bilmen lazım..:)

  3. Elinizle Flash veya html5 oyun yapımı A’dan Z’ye dersleri varmı? veya önerebileceginiz bir kaynak. Sırf oyun üzerine..

  4. Merhaba grafık anımasyon okuyorum fınal ödevı olarak gıyındırme oyunu yapmam gerek fakat yapamıyorum yardımcı olurmusunuz.

  5. Dilek hanım, videoyu izleyerek aynı mantıkla dediğiniz şekilde oyunda yapabilirsiniz, mantık aynı sadece bi kaç ufak detay değişecek…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.