Home Flash Dersler Flash Başlangıç Ders -1 (sesli – videolu)
Flash Başlangıç Ders -1 (sesli – videolu)

Flash Başlangıç Ders -1 (sesli – videolu)

23
4

Merhaba Arkadaşlar,

Sizler için çektiğim ve yenilerini çekeceğim derslerin birincisini Allah’ın izniyle çektim.Ramazanın bize katkısı diyelim.:) Devamı da mutlaka gelecektir.Sitemizdeki   çok basit bir şekilde ve ayrıntılı olarak anlatılmıştır.  İzlediğinizde ile ilgili tüm sorunlar kafanızdan silinecektir. Amacım Flash’ı bu videolu dersler sayesinde herkese sevdirmek. Burada yayınlayacağım derslerin daha çok kişiye ulaşması için bir çok sitede de yayınlayacağım , sizde bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.  Dersler bittiğinde ise Eğitim  Seti şeklinde sizlere bütün videoları tek bir link ile sunacağım. Ve en önemlisi hiçbir ücret vermeden bu Eğitim Setine sahip olacaksınız.

Dersler Hakkındaki Yorumlarınızı Bekliyorum.

Hayırlı Seyirler

İÇERİK

Görüntülü Dersler -1

 1. Genel Mantığı
 2. Örneklemeli anlatım
 3. Frame, Keyframe anlatım,
 4. Timeline anlatım
 5. Keyframe’e çizim, KeyFrame Oluşturma
 6. F6 tuşu kullanımı ve amacı
 7. animasyonu oynatma anlatımı ( ctrl+Enter)

Videoyu izleyemiyorsanız Youtube.com engellenmiştir.

Çözüm için DNS adreslerinizi aşağıdaki gibi değiştirin.

Tercih edilen DNS Sunucusu:  8.26.56.26

Diğer DNS Sunucusu : 8.20.247.20

.

(23)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(4)

 1. hocam flashta page flip örnekleriniz var mı ? Yardımcı olrsanız sevinirim sayfa dönüşlü web sitesi tasarımları lazım bana 🙁 kaynak lazım :S

 2. Sy Ömer bozalan
  Ağzınıza ve yüreğinize sağlık anlatım şekliniz gayet başarılı fakat ben flash programının ana işleyişini bilmediğim için siz buton yapımını anlatıyorsunuz dediğim gibi menülerini tam bilmiyorum anlatımı gördüğüm kadarıyla başlangıçtan değil ortadan almışsınız yani flash sayfasını açtığımda sizin anlatmaya başladığınız sayfa çıkmıyor siz hangi aşmalardan sonra bu sayfayı açtınız ben sayfayı açtığımda sizin yaptığınız gibi sayfayla karşılaşmıyorum sizin için eğer zor olmaz ise anlatımı biraz daha öne almanız mümkün mü yani hiç bilmeyene göre anlatır mısınız rica edeceğim ben şimdiye kadar sadece flash programının ismini duyuyordum bu yüzden programa tam hakim değilim.

  1. eTasci arkadaşım bu mesajı yazdığın alandaki videoyu izledin mi? herhalde izlemedin. Bu videoda flashı sıfırdan anlatıyorum. Ortadan falan anlattığım yok. Bu anlatımda flash’ın mantığı anlatılmıştır. Dikkatlice incelemeni istiyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.