Home Genel Sıradan Değil Gerçek Haber Okuyun
Sıradan Değil Gerçek Haber Okuyun

Sıradan Değil Gerçek Haber Okuyun

34
2

Merhaba Arkadaşlar ,

Bir- iki haftadır sizlerden uzakta kaldım, biliyorum. Bu sure zarfında sizlere daha kaliteli makaleler yazabilmek için  kendimi internet dünyasında sörf yapmaya adadım 🙂 ve internette geziyorken Sosyal içerikli  çok güzel bir Haber sitesiyle karşılaştım.

İlk başlarda gezdiğim siteyi  standart magazin ve haber sitelerinden bir tanesi sanmıştım, tabi ön yargılı bakmak bana hiç  yakışmazdı biliyorum. Bende bu yüzden siteyi ayrıntılı bir şekilde inceledim… inceledim..ve hakikaten çok beğendim. En beğendiğim yönlerinden bir tanesi hiçbir kesimin fikirleri üzerine inşaa edilmemiş olmasıydı. Benim için öncelik, haber sitelerinde her zaman buydu zaten. Tabi sizde merak ediyorsunuz, Hocam;  o kadar bahsettiniz,  sitenin adını vermediniz diye.:) Hadi vereyim bari …

Sitenin adresi : Onedio.com

Bu sitenin beğendiğim diğer yönlerinden bahsetmek istiyorum biraz. Standart haber sitelerine baktığımızda haberden çok sitede yayınlanan reklamlarla boğuşuyoruz  değil mi? Habere tıkladığımızı sanıyoruz ama  birde bakıyoruz ki reklama tıklamışız 🙂 Zaten haber sitelerinin galerilerini hiç denemeyin… Ordaki reklamlara zorla tıklıyorsunuz zaten. 🙂 Sanki işleri insanlara haber vermek değilde zorla reklamlarına tıklattırmak. Diğer taraftan, dikkat ettiyseniz  haber sitelerinin temaları birbirine benziyor. Değil mi? İnsan sanki aynı siteye girip çıkıyor 🙂 Bazen sırf bu yüzden haber sitelerine girmek bile istemiyorum…

Zamanla siteyi inceleyerek, sitenin daha farklı yönlerini keşfettim. Anlatayım da sizde bu makaleyi okuyarak öğrenin bari:) Siteye üye olduktan sonra sizinde haber yazma imkanınız doğuyor. Evet … Doğru duydunuz site, size binlerce, hatta milyonlarca okur sunuyor. 🙂 Bence yazar olmak size hiç bu kadar yakın olmamıştır. Kendinizi bu sitenin varlığı sayesinde  değerlendire bilirsiniz. Binlerce kişi , belkide milyonlarca… tekrar düşünün derim..

Yazdıklarımın bittiğini sanıyorsunuz ama site hakkında söyleyeceklerim daha bitmedi 🙂 Biraz daha ayrıntılı baktığınızda sitenin hemen sağ tarafında Aile Filtresini göreceksiniz. Neden koyulduğunu anlamışsınızdır. Buna bile dikkat ediyorlar işte. Ayrıca siteye üyelik çok basit hale getirilmiş  Facebook veya Twitter hesabınızla ,olmadı kendi hesabınızı açmak için E-mailiniz yeterli.

Hatta bilgisayarınız yokken bile mobil telefonunuzla sitede hızlı bir şekilde gezebiliyorsunuz.

Arkadaşlar bu makaleyi yazarken bile heyecanlandım ben. Sizde benim gibi  heyecanlandınızı biliyorum.

Bu sitede sadece Türkiye Haberlerini değil , Tüm dünyanın haberlerini okuyacaksınız. Bence hemen sık kullanılanlara ekleyin….

(34)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(2)

  1. Teknoloji haberleri için ise benim tek adresim. Kullanımı yönünden sade ve reklamsız olduğu için wwww.veteknoloji.com Tavsiye edilir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.