Home Photoshop Dersler Photoshop Spot(ışık) Fırçaları
Photoshop Spot(ışık) Fırçaları

Photoshop Spot(ışık) Fırçaları

192
4

(brushes) ıyla devam ediyoruz arkadaşlar.  Bu yayınladığım fırçaları herhangi bir nesneye ışık efekti verir gibi ışıklandırma yapmak için kullanabilirsiniz.

Yorumlarınızı Bekliyoruz. Kolay gelsin.

hemen-indir-butonu

(indirmek için linke tıkladıktan sonra çıkan sayfanın altındaki LOW SPEED DOWNLOAD butonuna tıkladığınızda saniyeler sayacak sonrasında resimli kodu tam altındaki kutucuğa giriyorsunuz doğru yazdığınızda START DOWNLOADİNG NOW yazısı çıkıyor , tıklayıp indiriyorsunuz.)

(192)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(4)

  1. ben indiremedim regular dowlanda tıkladım sonra açılan sayfada bu dosyayı sadece premium kullanıcılar indirebilir diye bir ingilizce yazı yazıldı yardım lütfen teşekkür ederim şimiden

      1. teşekkür ederim allah razı olsun çok faydalı paylaşımlar da bulunuyorsunuz ben bu siteyi 1 hafta önce keşfetmeme rağmen en baştan yaptığınınz tüm paylaşımlardan faydalanıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.