Home Kitab-ı AŞK Aşkın Gözyaşları

Aşkın Gözyaşları

23
1

” Allah Aşkı,O'nun Bütün İsimlerine Cevap Verir.Melekler Aşk'tan Mahrumdur;Çünkü Onlar Gazap,Kahır Ve Uzaklığı Tadamazlar;Keza Hayvanlar Da Aşk'tan Uzaktır;Çünkü Güzellik,İncelik Ve Yakınlığı Tecrübe Edemezler.İnsanlar Hem Yakınlık Hem Uzaklıktan,Hem Lütuf Hem De Kahırdan Dokunmuşlardır.İnsanlar Hem Yakınlık Hem Uzaklıktan,Hem Lütuf Hem De Kahırdan Dokunmuşlardır.Tüm Zıt İlahi Sıfatlar Onlarda Bir Araya Gelmiştir.Kendisinde Bütün Zıt Sıfatların Birleştiği Allah'ı Yalnız Onlar Sevebilir. ” On Sekiz Bin Alem İçinde,Onlar O'nu Sever Ahdiyle Dolu Kadehi İnsanlardan Başka Hiç Kimse İçmemiştir.”Aşkın Gözyaşları

 

   Bazen uzaklaşmak gerekir, yakınlaşmak için.. “Bazen hatırlamak gerekir, hatırlanmak için..
“Bazen ağlamak gerekir, açılmak için..
“Bazen anmak gerekir, anılmak için.. “Bazen de susmak gerekir, duymak için…


(23)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(1)

  1. Süper bir kitap su anda elimde tasavvufi bir kitap var onu bitirince insallah buna baslayacagim. Allah hepimizin gönül gözünü acmayi nasip etsin. Bu islerde zikirle oluyor, hayatin gafletinden zikire fazla vakit ayiramiyoruz halbuki ne kadar önemli.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.