Home JQuery Animasyonlu Web Sayfa Örnekleri
Animasyonlu Web Sayfa Örnekleri

Animasyonlu Web Sayfa Örnekleri

477
9

Merhaba arkadaşlar, sayfaların animasyonlu şekilde ekrana gelmesiyle alakalı bir bir çalışmayı sizlere sunacağım. Sayfa içerisindeki her menüye tıkladığınızda sayfanın ekrana gelişi animasyonlu şekilde olacaktır, çünkü sayfalar jquery animasyonlu da ondan diyebiliriz. Zaten aşağıdaki linklerde ki Demolarda nasıl olduğunu göreceksiniz.Web sayfanızda istediğiniz gibi kullanabilirsiniz ve yeniden düzenleyebilirsiniz. Çünkü kodlar sandığınızdan fazla değil. Anlamadığınız bir yer olursa buradan sorabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin. (477)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(9)

  1. Hocam bu ornekte toplam 6 menu mevcut…Ben bunu 11 menulu yapmaya calisiyorum, beceremedim, yardimci olur musunuz?

    1. Emrullah arkadaşım, index.html dosyasının içinde en üstte css kısmı var. menü eklediğinde ordaki #c1, #c2,#c3 …. #c10,#c11 gibi yapacağın menu sayısı kadar ekleme yapacaksın. sonra aşağıdaki < div id="menu > kısmına ise ekleyeceğin menu sayısı kadar eklemeler yapıyorsun.< div id="content" >kısmına ise menü içerik alanları oluşturuyorsun. İsimlere dikkat etmelisin

  2. Emrullah arkadaşım çalışman üzerinde baya çalışman lazım 🙂 görsellik hiçbir şey yok. Sadece animasyon ve slider ile olmaz. Bitirince söylersin bir daha bakarız. Ama son halini göster.Kolay gelsin.

  3. Ömer abi bunu jquerysiz css animasyonları ile üzerinde daha oynanması kolay halde yapamazmıyız. yapabilirsek bi örnek uygulama paylaşabilirmisiniz?

  4. bu hazır sitelerden veri tabanı baglantısı olan hangısı acaba yardımcı olurmusnuz acil ??

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.