Home Ücretsiz Temalar Ücretsiz (free) Html Tema-3
Ücretsiz (free) Html Tema-3

Ücretsiz (free) Html Tema-3

427
14

Sitemizde html ( şablon ) temaları yayınlamaya devam ediyoruz. Amacımız her zaman söylediğimiz gibi , yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olmak ve onların gelişmelerini sağlamaktır. Tabi hazır şablon kullanımı, web tasarımda gelişim sağlamaz ama kişilere fikir verebilir. Bizde bu amacı güderekten sizlere bunları sunuyoruz inşallah beğenirsiniz.

Çalışmanın sadece index.html sayfası tasarlanmıştır. Diğer sayfaları sizin yapmanız gerekmektedir. Bununla birlikte size temasıda verilecektir. Temayı kendi isteğinize göre tekrar düzenleyebilirsiniz.

Yapamadığınız veya anlayamadığınız noktalarda yorum bölümünden bana ulaşabilirsiniz.

Kolay gelsin.

DemoButton
 

hemen-indir-butonu

Temayı hazırlayan arkadaşa da buradan Teşekkür ederiz.

(427)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(14)

 1. hocam calışmalarınız cok güzel bir de iletişim formu ekleyin daha da güzel olur bence 🙂

 2. Ömer Bey, Önclikle elinize sağlık. Benim sorum “iletişim” sayfasındaki formu kaydetme ile ilgili bunun anlatıldığı bir sayfanız var mı?. Yani iletişim formuna yazılan not bırakan kişi bilgisi gibi. Örneğin bu sayfadaki yorum gönder sayfası gibi.
  Teşekkür ederim.

  1. Ali Bey İletişim formuna yazılanlar direk e-mailime yönlendiriliyor. Burda kullandığım sistem wordpress eklentisi ama sana kendi sayfanda kullanabileceğin iletişim forumu verebilirim. facebooktan size çalışan iletişim formu gönderdim kendiniz düzenleyebilirsiniz.

 3. sayfanın yanlarını griden beyaz renğe değiştirmek için ne yuapabilirim Ömey bey. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. Mustafa Bey,

   body {
   background: none repeat scroll 0 0 #686868;
   color: #3E3E3E;
   font: 12px/1.3 Calibri,sans-serif;

   common.css dosyasının içinde yer alan yukarıdaki satırdaki #686868; alanı arkaplan rengidir. Orada değiştirebilirsiniz.

 4. Merhaba hocam. Bir şehri tanıtmak için gezi rehberi tadında bir site yapıyorum. Gezi rehberi templati varmı acaba veya benzeri bişe ?

  1. Aykut arkadaşım malesef yok. Elimde olanları veya yeni bulduklarımı hemen paylaşıyorum. Öyle bir tema ele geçirirsem hemen paylaşacağım

 5. hocam ben ödevim için bunu indircem fakat isim değişikliğini nasıl yapacağimi bilemiyorum ?

 6. Ufak bir sayfa hazırlamak için lazım olan bu ufacık template işimi görecek inşallah. Teşekkürler Ömer hocam. bol paylaşımlar..

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.