Home JQuery JQuery Resim (image) Tips
JQuery Resim (image) Tips

JQuery Resim (image) Tips

47
4

Merhaba arkadaşlar, ara yıl tatiline girdik. Bu arada, karne almış  arkadaşlar inşallah iyi sonuçlarla karşılaşmıştır, diye düşünüyorum. Bende başarılarınızdan dolayı sizlere, karne hediyesi olarak bu dönemde birçok örnek çalışma ve görsel sunacağım. Bunlardan ilkini hemen sizlere sunmak istiyorum. Merak ettiyseniz tıklayın…

Aşağıdaki yayınladığım Resim (image) Tips çalışmasının demo görüntüsünü görmek için DEMO yazan butona tıklayın. İndirmek için ise Dosyayı butonuna tıklayın. Bu çalışma resim galerisi yapacak olan arkadaşların çok işine yarayacaktır. Çalışmayı beğenenler yazarlarsa sevinirim. Kolay gelsin.

DemoButton

hemen-indir-butonu

(47)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(4)

  1. Merhaba ben bu jquery i kendi çalısmamda kullanmak istiyorum nasıl oturtabilirim projeme..

    1. Enes arkadaşım, çalışmayı div içine yerleştirirsen veya tablo içine yerleştirirsen site içinde istediğin yere koyabilirsin.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.