Home Flash Dersler Flash Web Site Tasarımı 2
Flash Web Site Tasarımı 2

Flash Web Site Tasarımı 2

0
14

Merhaba arkadaşlar, yeni web tasarım çalışmamı bitirdim. Burdaki anlatımımda photoshoptan başlayarak flash ve dreamweaver kullandım. Bu anlamda farklı farklı tasarımlar sitede yer alacaktır. Anlamadığınız noktada dk ve videoyu bildirirseniz size yardımcı olmaya çalışacağım.

İyi seyirler.

Kullanılan PSD öğelerini Ve FLA dosyalarını indirmek için TIKLAYIN..

BÖLÜM 1

Flash web site tasarımı videosu 1 

BÖLÜM 2

Flash web site tasarımı videosu 2 

Ömer BOZALAN

(0)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmeni bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Comment(14)

 1. Hocam Videoları ındırme linki koyarsan cok makule geçer. Birde sorum olacakdi Ben web t. ögrencisiyim Flash ile site yapıcagım videolarınızı izledim Tam olarak bulamadım şey siteyi görntüledigimizde %100 boyutunda nasıl görunur yanı tuval (Sahne) boyutlarını inç olarak kaç yapmalıyım Yüzde olarak istemiyorum sıkınt oluyor ödevim için lazım bir yardımcı olursanız. Şimdiden saolun.

  1. Akif arkadaşım, videoları indirmek için internet downloader manager programını kullanabilirsin. sahne boyutlarını inç olarak yapsan birşey ifade etmez sonuçta o sahnenin çözünürlüğü vardır. Flash siteler responsive siteler olmadığı için monitöre göre değişmezler. Bir boyut belirlersin ona göre tüm çözünürlüklerde görülür. Kolay gelsin.

   1. Yinede sizin önere bileceginiz bir inç söylermisiniz ?Bu benım performans ödevım cunku. Çokk iyi anlatımarınız cok ısıme yarayacak.

     1. Evet hocam cok sacma inç le tam ayarlanmıyor normal bir net sitesine göre tam olmuyor. peki Pixsel olarak kaç a kaç apmalıyım *** / *** kaç ynai ?

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.