Home CSS3 / HTML5 CSS3 Blur Menü Yapımı
CSS3 Blur Menü Yapımı

CSS3 Blur Menü Yapımı

50
1

Merhaba arkadaşlar  sitenizde kullanabileceğiniz blur örneğini sizinle paylaşmak istiyorum. Sade bir site yapmak istiyorsanız bu çalışmadan yararlanabilirsiniz. Sitenizin görselliğini değiştirecektir. Efekt olarak menüler Blur (bulanık) şekilde gözüküyor ve mouse üzerine gelince normal görünüme geçiyor.Hemen anlatıma geçeyim isterseniz.

Size verdiğim dosyanın içinde 2 adet klasör ve 1 tane index.html dosyası var. Siz sadece arkaplanı değiştirmek istiyorsanız images klasörünün içindeki 2.jpeg  adlı dosyayı değiştirin sonra da  index.html dosyasının içine girerek sayfa isimlerini ve linkleri değiştiriyorsunuz. İşlem tamam …geriye iç sayfalar kalıyor artık ondan sonrasını da siz tamamlarsınız.

Kolay gelsin

DemoButton

hemen-indir-butonu

(50)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(1)

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.