Home Genel Restaurant ve Cafe Menü Çalışmaları|Örnekleri
Restaurant ve Cafe Menü Çalışmaları|Örnekleri

Restaurant ve Cafe Menü Çalışmaları|Örnekleri

528
10

Merhaba  Restaurant ve cafe  için menü çalışmalarıyla uğraşan arkadaşlara yardımcı olmak için internet ortamında bulduğum cafe ve örneklerini paylaşacağım. İnşallah bu çalışmalar onların ihtiyaçlarını karşılar. Kolay gelsin.

İndirme içeriklerinden bazı örnekleri aşağıda görebilirsiniz.

Restaurant ve Cafe Çalışması

Restaurant ve Cafe Çalışması

Restaurant ve Cafe Çalışması

hemen-indir-butonu

(528)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(10)

  1. Hocam mrba Size bi Sorum olucakto photoshop gradient tool çalışmıyor renkleri filan seçiyorum uygulamaya çalışıyorum ama Hiç renk deiştirmiyo bu sorun neyden kaynaklanıyo olabilir …!

  2. merhabalar ben aşçılık böümünde okuyorum bir menü hazırlamam gerekiyor ödev olarak hangi programı kullanmalıyım nasıl ve nereden indirebilirim

    1. Samet arkadaşım Photoshop programını kullanmalısın. İnternette Portable photoshop programı indir diye aratırsan, indirebilirsin. Sitemizde photoshop dersleri de bulunmakta. Videoları da izleyip öğrenebilirsin. Kolay gelsin.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.