Home Ücretsiz Temalar Haftanın Ücretsiz Responsive Teması#6
Haftanın Ücretsiz Responsive Teması#6

Haftanın Ücretsiz Responsive Teması#6

513
5

Google bu haftadan itibaren sitelerin yani tablet ve mobil uyumlu sitelerin öneminden bahseden bir yayınladı. Makaleye göre google, ziyaretçi aramalarında responsive özellikli olan ın daha öncelikli olacağını duyurdu.  Buna göre responsive siteler artık google tarafından öncelikli duruma geldi. Bizde bu konuda ücretsiz temalar yayınlayarak sizlere yardımcı oluyoruz. Zamanla herkes mobil uyumlu temalara geçmek zorunda kalacak. Sizinde sitenizi şimdiden değiştirmeniz daha iyi olacaktır. 

Neyse bu sefer ki temamız bir Ücretsiz ve Responsive Restaurant Teması. İnşallah hoşunuza gidecektir. O zaman ne duruyorsunuz hemen indirin bakalım.


(513)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(5)

  1. Ömer kardeşim çok güzel bir teme. geliştirilebilir. peki bu temayı güncellenebilir olması için php’ye döküp nasıl CMS ekleriz..

  2. Merhaba çalışmalarınızı büyük bir beğeniyle takip ediyorum.Bu işe yeni başladım sayılır kurslara gittim ama emin olun sizin çalışmalarınız kurstan daha fayfalı.Beğeniyle takip ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

  3. haklısın ömer kardeşim. ama bu işin de asıl püf noktası orası değil mi ? sen anlatırsan dinleriz. tv de dizi seyretmektense senin romanı dinlemek keyif verir..

  4. mesela takipçilerin olarak şöyle bir video bekliyoruz?
    şahsen ben senin anlatımını görmek isterim. web sitede resimlerim diye sayfa olsun. yönetici paneliyle giriş yapıldığında. resim ekle denince bu yeni resim hem images klasörüne eklensin hemde saydada ki gösterim sırasına eklensin ve gösterilsin.ve anasayfada ömer yeni bir resim ekledi diye çıksın. bunun veritabanı ile olan bağlantılarını sayfa kodlarını anlatan bir video sana yakışıkır..

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.