Home Ücretsiz Temalar Ücretsiz Html, Css, Jquery, Slider’lı Web Tasarım Örneği-1
Ücretsiz Html, Css, Jquery, Slider’lı Web Tasarım Örneği-1

Ücretsiz Html, Css, Jquery, Slider’lı Web Tasarım Örneği-1

15.56K
36

      Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde Facebook grubumuzdan  bir kampanya başlatmıştım. Artık her 15-20 günde bir sitemde kendi yaptığım ücretsiz web sayfa tasarımlarımı sunacağım. Lakin hatırlarsanız bir şart koymuştum, tasarladıktan sonra facebook grubumuzdan beğeniye sunacaktım,  sizde belirtilen beğeni sayısını tutturursanız sitemde yayınlayacaktım.

      Aşağıdaki tasarımı 75 kişi beğenirse yayınlayacağım demiştim değil mi? Siz görevinizi yaptınız, bende tasarımı yayınlama sözümü tutuyorum. Bu  tasarımda 75 kişi beğenme şartı vardı. Ama diğer tasarımlarda daha fazla katılım bekleyeceğim. Eğer o beğeni tutturulamazsa yayınlamayacağım. Sonraki tasarımı beklemek zorunda kalacaksınız, malesef. O yüzden facebook sayfamızı iyi kullanmanız gerekiyor arkadaşlar. Sonucunda, ücretsiz web tasarımlar elde edeceksiniz, değil mi?

        Katkılarınızdan dolayı şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. Bazı istekleriniz olursa, bu istekleriniz bu başlık altında yazmanızı tavsiye ederim, diğer türlü iletişim bölümünden gelen istekleri malesef cevaplamayacağım.

DemoButton

hemen-indir-butonu

EN ÇOK BEĞENİLEN ÜCRETSİZ TASARIMLAR

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-1

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-2

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-3

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-4

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-5

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-6

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-7

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-8

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-9

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-10

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-11

DİĞER ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMALARI

(15555)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmeni bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(36)

 1. Sayın Ömer Bozalan herşey için çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim…

 2. Sayın Ömer Bey sitenize hayran kaldım.. Yukarıdaki sitede menüler bulundukları kutu içerisinde sola dayalı durumdalar ORTALI hale nasıl getirebilirim ?

 3. Ayrıca SubMenu kısmında submenu width büyüklüğünün Projeler menü büyüklüğünde nasıl yapabilirim .. yazı font büyüklüğünü nasıl değiştirebilirim ?

  1. Hakan Bey,çalışmayı dreamweaver programında açarak spry menü css kodlarını değiştirmeniz gerekmektedir. Bunun için Dreamweaver derslerimizde spry menü yapımı videosunu izleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 4. Ömer hocam derslerini severek ve beğenerek izliyorum Sizden şöyle bişey isteyeceğim sizin sitedeki gibi bir slider yapmayı gösterirmisiniz ve aktarmayı diğer videolardan yapamadım

  1. Mehmet Bey, Sitemizde 3 farklı slider anlatımı yapılmıştır. İnternette aratsan belkide en çok bu konuda video çeken ben varımdır 🙂 o yüzden tekrar slider için video çekmeyi düşünmüyorum.

 5. sayın hocam Slide’a daha fazla resim eklemek istiyorum .
  Kod kısmında DW’de

  bunları ekledim aynı isimde resimleri de image klasörüne attım ama resimler görünmüyor

  1. Ali resimlerin uzantılarını yanlış yazma sakın veya unutma. Yapman gereken bir önceki resmin kodunu kopyalayıp aşağıdaki satıra yapıştırman. Sonrada resimlerin isimlerini türkçe karakter kullanmadan kaydedip uzantılarıyla birlikte koda yazman. Bir yanlışlık yapmazsan resimlerin gözükecektir.

 6. guzel tasarım sagolun hocam. Bu tasarım için bi html dosyası daha oluştursanız. iletişim hakkımızda vs kısımlarında kullanılması için ?

 7. Ömer Bey bu tasarım benim programımda çalışıyor sliderın slogan yazısını nereden değiştirebilirim?Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin

  1. Süleyman Bey, Dreamweaver programıyla veya başka bir wditör programıyla açarsanız. Ordaki slogan yazısının neresi olduğunu görebilirsiniz.Zaten Slogan alanı yazısı var , o yazıyı gördüğünüz yeri değiştiriyorsunuz.

 8. Merhaba Ömer Bey.Öncelikle Sizden Allah razı olsun tam aradığım bir site demosu.Emeğinize sağlık.Benim sorunum bu sitede spry menu bar da butonlar üzerindeki yazının boyutunu değiştiremiyorum.Rengini değiştirdim ama yazı boyutunu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

  1. spry css dosyasına girip aşağıdaki satırdaki font-size kısmın 100% değilde px olarak değiştirmelisiniz. Tabi bunu diğer css kodlarında da değiştirmelisiniz. Kolay gelsin.

   ul. MenuBarHorizontal {
   cursor : default;
   font-size :100%;
   list-style-type: none;

 9. Ömer Hocam .Çok teşekkür ederim siteyi kurdum nete attım.Henüz 1 haftalık bir site. Sorun şu:google ye sitemin adını yazdığımda index sayfası yani anasayfa çıkmıyor.İletişim ve hakkımızda sayfaları var ilk sırada. Anlatabildimmi yani iletişimi okumuş google ama index sayfasına iletişim den geçebiliyorum.Neden olabilir sizce?

 10. Hocam merhaba. Haftasonu kitabınızı da aldım ancak bulamadım. Ben de bulamamış oolabilirim. Bu spry ile oluşturduğumuzda Anasyafa-Hakkımızda-İletişim diye yadığımız kısım her sayfada nasıl duracak?

  1. Kitapta web site örneğinde bütün sayfa tasarımlarında spy kullanılmıştır ve kitapta da ayrıntılı anlatılmıştır. Öncesinde spy objeleri konusunu incelemeni tavsiye ederim.

 11. Merhabalar hocam size mesaj atmıştım buradan cevaplıcağınızı söylemiştiniz hatırlarsınız umarım ben Slider ile kutucukların arasına yaklaşık 500 px yüksekliği kadar bi alan açıp oraya vizyonumuz misyonumuz yazısını koymak istiyorum bu yazının hemen hemen 50 px kadar yanınada sizin eklediğiniz o 3 kutucukla aynı boyutta olcak şekilde bir kutucuk ekleyip siteme youtube üzerinden bir video koymak istiyorum. bunu nasıl yapabilirim?

 12. Hocam Allah razı olsun sizden bu gidişle web tasarımcı olucak gibi hissediyorum kendimi 🙂 Tek bir sorunum kaldı arka planı sitenin içeriği ile otomatik şekilde boyutlandırabilirmiyim? İşlemleri yaptıktan sonra sitenin arkaplanı içerik kutularını ekledikten sonra yetişmedi ve site aşşağı doğru kayıp çok kötü bir görüntü ortaya çıktı bunu çözebilme imkanım var mı? Sizlere tekrar çok ama çok teşekkür ediyorum sitemin adresi

  1. Yusuf efe küçükaslan arkadaşım, Sitenin içeriğine göre arkaplan otomatik nasıl boyutlandırabilirsin? sorduğun soruyu anlamadım. Sitene baktım 4 kutu eklediğin için aşağıya kaymış. Kutu sayısı 4 olunca css kodlarını da yeniden düzenlenmen gerekiyor.

 13. hocam şunu söylemek istemiştim siteye o son eklediğim orta alandan sonra arka plan siteye uyum saglamadı bende düşündüm sitenin en altındaki kutuya bi değişken yada web tasarı olarak alan vereyim arka plan ona göre şekillensin. en alttaki alan hangi kordinata giderse arka planın o en son gri kısmı ona göre uzasın yada kısalsın gibisinden umarım anlatabilmişimdir saygılarımda ilginize teşekkür ederim

  1. Yusuf efe, Benim tasarıma göre arkaplan resmi uzun olmadığıdan uzaması mümkün değil. Çünkü o arkaplan resmi, ne kadarsa o kadar gözükür. sen benim arkaplanı kaldırıp kendi yapacaksın o zaman. O yüzden en alttaki footer div’ine arkaplan resmi atayacaksın. O zaman dediğin gibi uzaması mümkün. Kolay gelsin.

   1. Anladım hocam alternatif çözümler üreticez artık dediğiniz gibi iyi çalışmalar dilerim çok teşekkürler yardımlarınız için

Senin Yorumların

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.