Home Genel WordPress “RSS Hatası: A feed could not…” Çözümü
WordPress “RSS Hatası: A feed could not…” Çözümü

WordPress “RSS Hatası: A feed could not…” Çözümü

41
5

Merhaba arkadaşlar , bazı arkadaşların wordpresste şu hatayı aldıkları iletildi bende bunun için bir yazmak istedim. “RSS Hatası: A feed could not be found at http://feeds.feedburner.com/wordpress-tr. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.”

Bu hatayı admin panelinde şu şekilde gözükmektedir. Resim olarakta görmenizde fayda var.

wordpress_rss_hatasi

 

Bu hata Türkiye’nin alan adının değişmesinden kaynaklanan bir durumdur. Herhangi bir güvenlik açığı oluşturmuyor, sadece WordPress Türkiye beslemesinden gelecek en güncel haberleri göremiyorsunuz. Besleme adresi http://feeds.feedburner.com/wp-turkiye olarak değişmiştir. Hata gözüken kutunun başlığının üzerine fare imlecinizi getirdiğinizde “Yapılandır” bağlantısı ortaya çıkmaktadır. Bu bağlantıya tıklayarak ilgili kutunun ayarlarını ortaya çıkartabilirsiniz. Besleme adresini http://feeds.feedburner.com/wp-turkiye olarak güncellerseniz sorun kalmayacaktır. Kolay gelsin.

 

(41)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(5)

  1. böyle düşünmeniz çok güzel verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.. rss sorunumu çözdüm, işe yaradığını sizede bildireyim istedim. teşekkür ederim

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.