Home Wordpress & Joomla WordPress Bootstrap Temaları
WordPress Bootstrap Temaları

WordPress Bootstrap Temaları

73
0

Bootstrap kelimesini duyduğunuz zaman ne düşünüyorsunuz? Üzerinde bulunan etiketler, arkasındaki küçük desenler veya bir cilt döngüsü? Bu soru sanırım 3-4 yıl önce sorulmuş olsaydı doğru bir soru olabilirdi. Ancak o zamandan bugüne kadar geçen sürede internet sayfaları mobil ve tablet cihazlar ile tanıştı.

Bootstrap mükemmel bir işlevsellik ile birlikte web tasarımları için 2011 Ağustos ayında Bootstrap Framework ile web dünyasına giriş yaptı. Bootstrap Framework pazarda devrim yaratacak yenilikler sunarak bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde en popüler geliştirme aracı haline geldi.

Peki, neden internet topluluğunu bu kadar salladı? Böyle bir seçenek web dünyası üzerinde olması gereken bir araçtı ve bir çok kişi tarafından beklenen bir araçtı. HTML ve CSS yapılarını birleştiren ve JavaScript iletişim kutuları, balonlar ve carousel’ler ile tamamlanmaktadır. Ayrıca butonlar, sekmeler, sayfa numaraları ve gruplama ile ilgili olarak Bootstrap sizin işiniz için kullanmayı planladığınız araçların seçimi ile kendi dosyasına adapte edilmeyi saplar, gelişmiş özelliklerin bir dizisini sunar.

Bootstrap şablonlar, esnek ve iyi düşünülmüş bir geliştirici ekibi tarafından oluşturulan bazı yararlı eklentiler ile birlikte oldukça büyük bir işlevsellik sunmaktadır. Böyle bir şablonu kullanan müşterilerin beklentilerini aşacak şekilde bir tarama deneyimi sunarak web üzerine yeni bir boyut kazandırmaktadır.

Bootstrap ile bir şablon oluşturmak işi kolaylaştırıyor olsa bile onunla çalışmak için iyi bir birikime gerek duyulmaktadır. Bu yüzden Bootstrap ile düzenlenmiş hazır şablonları almanız sizlere bazı avantajlar sunacaktır.

Şimdi bu konu hakkında sizleri biraz bilgilendirmek istiyorum. Özel bir şablon sipariş etmenin maliyetini bir düşünün. Aslında bu sadece para demek anlamına gelmez, işinizi yönetebilecek doğru kişiyi bulmanızda gerekmektedir. Bu gibi çalışmalar oldukça maliyetli olacağından, hazır bir şablon sahibi olmak daha akıllıcadır. Neden 10 kat fazla para ödemek zorunda ödemelisiniz? Özel bir tasarım sipariş etmek görmeden bir şey satın almak içindir. Sonuç olarak nasıl bir şeye sahip olacağınızı asla bilemezsiniz. Tam aksi olarak hazır bir şablon satın alacağınız zaman onu test edebilir ve kalitesini önceden görebilirsiniz. Aynı zamanda Bootstrap şablonlar web sitenize özel ve harika bir görünüm katmanız için sizlere kişisel özelleştirmeler sunacaktır.

Hazır bir şablon ile çalışmak bir bardak çay içmek kadar kolaydır. Birkaç tıklama ile onu kurduktan sonra hemen özelleştirmeye başlayabilirsiniz. Bunun için roket bilim adamı olmanıza gerek yoktur. Herhangi bir teknik sorun ile karşı karşıya gelirseniz TemplateMonster ekibi tarafından 7/24 destek alabileceğinizi de unutmayın.

Size bugün sunacağım tüm özel şablonlar Responsive özelliğine sahiptir. Bir sayfanın düzenini dikkate aldığınızda bu şablonlar, masaüstü bilgisayarlar, tablet bilgisayarlar, mobil cihazlar kısacası ekran çözünürlükleri her ne olursa olsun bu şablonların uyum sağlayacağı anlamına gelmektedir.

Bir web sitesi çalıştırırken dikkat etmeniz gereken önemli unsurlardan biriside web siteniz üzerinde bulunan görüntülerin telif hakkı sorunu içermemesidir. Eğer siz hazır bu hazır şablonlardan biri ile çalışıyorsanız herhangi bir telif hakkı sorunu ile karşılaşmayacağınız kesindir. Bu görüntüleri kullanmak için bir lisans sahibi olacaksınız. Bir artı not olarak, dilerseniz farklı projeleriniz içinde bu görüntüleri kullanabilirsiniz.

Bu yazıda Bootstrap WordPress Framework tabanlı web sitelerini sizlerle birlikte inceleyeceğiz. Bu harika tasarımlar ile web sitenizin popülaritesini yükselteceğinize emin olabilirsiniz.

Mutlu Aile – Aile Merkezi Responsive WordPress Tema

Hepimiz çocukluktan gelen sevinç ve konfor duygularını sanıyorum biliyoruz. Mutlu bir aileye sahip olmak hayatı güçlendiren en iyi deneyimlerden birisidir. Barış ve güven renkleri ile bu responsive tema ziyaretçilerine konfor duygusunu hissettirecektir.

49005-wp-b

Ayrıntılar | Demo

İleri Teknoloji İnşaat Şirketi – WordPress Şablonu

Mimari üzerine bir web sitesi oluşturmak için en gerekli olan şey nedir? İnternet sayfanızın tasarımı çağın gerisinde kalmamalıdır. Bu tema oldukça modern ve kendine özgün tasarımı ile işinizin kalesi olacaktır.

48928-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Altın Hazine – Bal mağazası Responsive WordPress Teması

Mavi gökyüzü ve parlak çiçek renkleri ile bu tema doğal olarak bir çiçek alanında birleştirilir. Sadece müşteriler için değil, arıları bile kendine çekecektir.

48927-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Daha Fazla Okuma – Yayıncılık Şirketi Responsive WordPress Şablonu

Siz yazarlar tarafından oluşturulan yeni evrenleri ortaya çıkarmanızda size yardımcı olacak özellikli bir temadır. Bu dengeli üç renkli şablon rahat okuma deneyimi sunmak için hizmet edecektir.

48920-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Vizyonu Açığa Çıkarmak – Dini WordPress Tema

Web sitenizin amacı büyük ölçüde modern kültür tarafından örtülü olan duyguları öne çıkarmaktır. Modern bir deneyim ile insanları bulundukları karmaşadan çıkarmak ve onlara en doğru şekilde yardımcı olmak için bu şablonu tercih edebilirsiniz.

48926-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Stil Fotoğrafçı Portföy WordPress Tasarımı

Gri ve kahverengi koyu tonlar ile bu şık minimalist tema en uygun şekilde fotoğrafların sunulması için size yardımcı olacak ve bu sayede ziyaretçileriniz üzerindeki dikkati arttırabileceksiniz.

48843-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Yeni Evin Tadı – İç Tasarım Responsive WordPress Şablonu

Web siteniz ile modern ev kavramının ne olduğunu insanlara gösterin. Kolay gezinme, hoş renk paleti, ilginç şekiller ve elementler ile bu başarılı iç dizayn tasarımında uygulanmıştır.

48830-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Memnuniyet Deneyimi – Kafe ve Restoran Responsive WordPress Teması

Dışarıda yemek düzenlemek oldukça kolay bir iş ve hoş bir deneyimdir. Sadece sakin bir şekilde atmosferin keyfini çıkarın. Çoğu zaman insanlar gidecekleri yerleri internet üzerinden önceden araştırırlar, bu nedenle kendi mekânınızın atmosferini insanlara tam olarak aktarabilmek gibi bir zorunluluğunuz bulunmaktadır.

48840-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Sonsuz Güvenlik – Responsive WordPress Tema

Eğer güvenliğinizi emanet etmek istediğiniz bir renk var ise bu kesinlikle mavi olmalıdır. Bu tema emniyet ve güvenlik sembolü olarak bulutsuz gökyüzünü vurgulamaktadır.

48841-wp-b

Ayrıntılar | Demo

En İyi Eğitim Servisi – WordPress Şablonu

Entelektüel bir sınıf için ve kendini geliştirmek adına çevre dostu bir web sitesine sahip olmanız gerekmektedir. Süreci inceleyerek olumlu bir imaj veren bu Responsive web sitesi teması eğitim için yaklaşımı yansıtmaktadır.

48709-wp-b

Ayrıntılar | Demo

(73)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmeni bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.