Home Ücretsiz Temalar WordPress Ücretsiz EnBiBlog Teması
WordPress Ücretsiz EnBiBlog Teması

WordPress Ücretsiz EnBiBlog Teması

136
0

Merhaba değerli takipçilerim. Bu gün sizlere seozom.com tarafından yapılan ve bir şekilde dağıtılan SEO uyumlu temasını tanıtacağım. Temanın adı SEOCUK EnBiBlog Teması. Tema arama motorlarının alt yapısı göz önünde bulundurularak kodlanmıştır ve uyumludur. Tema blog yapısı korunarak tasarlanmış bir portal temasıır. Fakat birçok farklı alanda kullanılabilecek bir tema olduğunu düşünüyorum.

Temada herhangi bir link encode edilmemiş. Tamamen olarak dağıtılmış. Temadaki reklam alanları admin paneline eklenen tema yönetimi paneli sayesinden kolay bir şekilde yönetilebiliyor. Yine hesaplarının bulunduğu alanlar ve yukarıda bulunan görsel menü bu panelden rahatlıkla düzenlenebiliyor. Tema acemi kullanıcıları düşünülerek tasarlanmış. Zaten temanın en güzel yanı da bu, oldukça kullanışlı ve basit olması. Birkaç ufak dokunuş ile istediğiniz her sitede kullanabileceğiniz bir tema. İsterseniz üst tarafta bulunan resimlerden oluşan menüyü kaldırarak basit bir blog olarak kullanabilir, isterseniz bunu ekleyerek portal tarzına çevirebilirsiniz. Üstelik bunların düzenlemesini yapmak için hiçbir kod bilgisine ihtiyacınız yok. Tema yönetim paneli sayesinde herşeyi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
Temanın kodlaması oldukça düzgün yapılmış, sayfa hız skorları Google kriterlerinin üzerinde. Tabi ana sayfadaki resimlerden oluşan menüyü oluştururken bunu unutmamalısınız. Resimlerinizi optimize ederek bu menüyü oluşturmanız sayfa hızını çok önemli bir oranda etkiliyor. Temanın demo ve download linkleri aşağıda mevcuttur. Aklınıza takılan bir yer olursa seozom’un ile sorabilirsiniz. Yetkililer 24 saat içerisinde geri dönüş sağlıyorlar.

DemoButton

hemen-indir-butonu

(136)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.