Home Wordpress & Joomla (Ücretsiz) Elementor – En iyi WordPress Site Düzenleyicisi Eklentisi
(Ücretsiz) Elementor – En iyi WordPress Site Düzenleyicisi Eklentisi

(Ücretsiz) Elementor – En iyi WordPress Site Düzenleyicisi Eklentisi

237
1

kullanarak bir web sitesi mi yapmak istiyorsunuz? Şimdi tam zamanı diyebilirim. Çoğu hosting firması artık web alanı alırken isteğiniz üzere sizin için alt yapısını kuruyor zaten. Geriye ne kalıyor sitenin temasını satın almak veya wordpress biliyorsanız sıfırdan web site teması yapmak. Artık temalara çok para vermenize gerek yok. Kısacası durumu şöyle açıklamak gerekirse, hiç kod bilmeden wordpress websitelerinizi istediğiniz gibi düzenleme imkanı sunan bir eklentiden bahsedeceğim.

Elementor Eklentisi Nedir?


Elementor ile, internet sitesinde değişiklik yapabilir ve kodlama olmadan gelişmiş özellik ayarlarını değiştirebilirsiniz. Bunun yerine, Elementor, siteniz üzerinde değişiklik yapmak istediğinizde tıklama fonksiyonelliği sunan güçlü bir eklentisidir.

veya diğer internet sitesi kurucularına göre Elementor’u ön plana çıkaran bazı özellikleri şunlardır:

  • Sürükle ve bırak editörü
  • Şablonları içeri ve dışarı aktarma kabiliyeti
  • Gelişmiş metin ve internet sayfa düzenlemesi (metin ve kutu gölgesi, giriş animasyonları vs.)
  • İnternet sayfaları ekleme kabiliyeti
  • Google Maps entegrasyonu
  • Büyük şablon kütüphanesi
  • Geri al/tekrar yap çalışma kabiliyeti
  • WooCommerce ve e-ticaret fonksiyonelliği

sürümünün dışında bir de pro sürümü mevcut. Ücretsiz sürümüne ek olarak birkaç özellik daha sunuyor. Pro sürümü WooCommerce için destek ekler, canlı bir form editörü içerir ve portföyler veya fiyat tabloları gibi diğer sürüklenebilir sayfa ögelerini destekler. Bunu kullanmak zorunda değilsiniz ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

O zaman hemen Admin Paneline giriş yapın Sonrasında EKLENTİLER -> Eklenti Yükle tıklayıp Eklenti arama bölümüne Elementor yazarak çıkan sonuçlardan Elementor Sayfa Yapıcı eklentisini yükleyin.

Youtube’de kullanımıyla alakalı birçok bulabilirsiniz.

İyi Çalışmalar.

(237)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(1)

  1. Elementor divi page builder gibi eklentilerden daha güzel. Kullanımı daha sade ve göze uygun. Anlatım için teşekkürler bu arada.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.