Home MS Office Powerpoint |Tüm Slaytlara Ses Eklemek
Powerpoint |Tüm Slaytlara Ses Eklemek

Powerpoint |Tüm Slaytlara Ses Eklemek

38
0

Konunun başlığından da anlaşılacağı üzere, bu dersimizde, Powerpoint ile yaptığımız bir sunuya müzik ekleme işlemini anlatacağım. Aslında öğrencilerimize MS Powerpoint dersinde bu konuyu anlatıyoruz ama sonrasında şu soruyla karşımıza geliyorlar. ” Ömer Hocam, sunuya ses ekliyorum ama ses tüm slaytlarda çalmıyor, sadece birinci slaytta müzik var, diğer slaytlarda müzik ilerlemiyor. Ne yapmam lazım?” Derste anlatıyoruz ama dinlemeyen öğrenci tiplemeleri böyle oluyor. Çoğunluğu böyle ama… şaka yapmıyorum. 

Neyse işte tüm slaytlarda müzik dosyanızı yürütmek istiyorsanız aşağıdaki tam size göre. Bu video sayesinde sununuzun tamamında müziği  duyabilirsiniz. Kolay gelsin.

Not: Bu işlem MS Office 2007, 2010,2013 için geçerlidir.

(38)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.