Home JQuery Jquery Slider (manşet) Yapımı farklı bir Örnek
Jquery Slider (manşet) Yapımı farklı bir Örnek

Jquery Slider (manşet) Yapımı farklı bir Örnek

60
4

Merhaba arkadaşlar,

Sizlere birçok Jquery örneği sunduk, tabi sitede bununla ilgili videolu bir bile var. Ama biz farklı tarz ni de sitemizde sizlere sunmak istiyoruz. Bu örnek daha farklı bir yapıya sahip, nedenine gelince içindeki resimler büyük olduğunda scroll bar gibi resmi aşağı doğru mouse ile istediğiniz gibi çekebiliyorsunuz.

Size vereceğim rar dosyasının içinde sadece images klasörü var ve o klasörün dışında ise scriptleri ve index.html klasörü bulunmakta. Yapmanız gereken images klasörüne jquery da bulunmasını istediğiniz resmini koymanız ve index.html dosyasının içine herhangi bir web editör programıyla da koyduğunuz resmi tanımlamanız yetecektir.Çok fazla karışık bir yapıya sahip olmadığından hemen anlayacağınızı sanıyorum.

Kolay gelsin.

hemen-indir-butonu

(60)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmeni bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(4)

  1. Hocam hep formdasınız, bir site yapıyorum, yakında yayınlanır, 2 farkli jquery kullandım, bakım sizden gecer not alabilcek miyim,

  2. Hocam bu sliderların bütün çeşitlerini easy rotatordan yapabiliyoruz. Çok faydalı bir program bilmem haberiniz varmı. Yoksa deneyin derim.

  3. hocam bu otomatik slide yapmıyor. ayarlardan true olarak görünüyor ama bir sorun var sanırım.yardımcı olurmusunuz.bide bu temayı nasıl değiştirebiliriz resim ve yazı yer değiştirecek biçimde lazım bana

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.