Home Tanıtım İzmir Web Tasarım
İzmir Web Tasarım

İzmir Web Tasarım

20
1

İzmir web tasarım firmaları sayılar çok fazla olmasa da hepsi son derece kaliteli hizmetler vermektedir.Bir çok web tasarım hizmeti veren işletmeleri incelediğimizde farklı fiyat politikaları izlediklerini görmekteyiz.Ancak gerçek anlamda bir web tasarım hizmeti almak istiyorsanız bu konuda ödemeniz gereken rakam için orta ölçekli bütçe ayırmanız gerekiyor.Bugün sizlere daha çok bir web sitesi yaptırırken seçeceğiniz firma hakkında nelere dikkat etmeniz gerekeceğinden bahsetmek istiyoruz.Öncelikli olarak web sitenizi ne üzerine açmak istediğinizi iyi analiz etmeniz gerekiyor.Bunu bir kaç kategoride inceleyebiliriz örneğin kurumsal imaj bir site yaptırabilirsiniz yada işletmenizin e-ticaret sitesini yaparak gelir sağlayabilirsiniz.

Web Tasarım Firması Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar

Konu başında da belirttiğimiz gibi genellikle izmir web tasarım firmalarını baz alarak bu hususlara dikkat edeceğiz.

Faturasız Ve Sözleşmesiz Çalışmayın

Merdiven altı denilen kavram maalesef web tasarım işlerinde oldukça sık görülmekte bu yüzden mutlaka firmalar ile çalışmalı ve web sitesi yaptırdığınıza dair bir sözleşme oluşturulmalıdır.Ücreti öderken de peşin yerine bir kısmı iş başında bir kısmı siteyi teslim aldığınızda ödemeyi teklif edin.

Kaliteli Referanslar

İyi bir web tasarımcı referanslarından belli olur.Firmanın sitesinden yapmış olduğu web tasarımları inceleyerek bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz.

Kullandıkları Yazılımları İnceleyin

Bir web sitesinin en önemli yapısı kullanılan yazılımdır sitelerin kalitesi ve arama motorları uyumluluğunu bu yazılımlar belirler.

Web Tasarım Firması Satış Sonrası Destek

Anlaştığınız web tasarım firması size tam istediğiniz gibi bir site hazırlamış olabilir ama her hangi bir yenilik yada aksaklık durumunda hemen destek vererek sitenin ihtiyaçlarını gidermelidir.

Yukarıda temel olarak ele alınması gereken konuların yanı sıra uyumlu web tasarım konusu da oldukça önemli bir kavramdır özellikle e-ticaret siteleri için mutlaka uygulanması gereken bir sistem olarak göze çarpıyor.Eğer sizde gerçekten kaliteli ve sağlam bir web tasarım firması arıyorsanız http://www.izmirwebtasarimcisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.Üstelik 2016 yılı boyunca tüm web site paketlerinde büyük indirimler de sizleri bekliyor olacak.

(20)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmeni bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.