Home Ücretsiz Temalar Haftanın Ücretsiz Responsive Teması#11
Haftanın Ücretsiz Responsive Teması#11

Haftanın Ücretsiz Responsive Teması#11

1.00K
0

Bu hafta sizler için yayınlayacağım temayı seçtim, inşallah beğeneceksiniz.  Bilmeyenler için söylüyorum; bu temada diğerleri gibi mobil uyumlu temadır. Diğer temalar gibi ücretsiz olan bu temayı istediğiniz gibi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.  Tema müzisyen dostlarımız için kuşkusuz güzel. Ama temada değişiklikler yaparak müzik teması konseptinden çıkarabilirsiniz. Tabi bu işlemler için CSS ve HTML bilmeniz gerekmektedir.

Renk uyumunu ve dizaynını beğendiğim için sizlerle paylaşmak istedim. Tema içerisinde güzel tasarlanmış galeri ve iletişim bölümü mevcut. Kısacası bu temada, yazıları ve resimleri değiştirdiğinizde karşınıza çok güzel bir site çıkacağı kuşkusuz. Benden tavsiye çok fazla değiştirmeyin. Çünkü sade ve kullanışlı…

Şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın..

DemoButton

hemen-indir-butonu

(1001)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmeni bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Senin Yorumların

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.