Home Genel Avrupa Ankarada
Avrupa Ankarada

Avrupa Ankarada

21
0

Mustafa Azmi Doğan Anadolu Lisesi öğrencileri, İngilizce öğretmeni Ayşe Demirsoy koordinatörlüğünde, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’nca yürütülmekte olan Hayatboyu Öğrenme / Comenius Programı kapsamında 6 farklı Avrupa Ülkesindenöğretmen ve öğrenci grubunu Ankara’da ağırladı. Genel koordinatörlüğünü İspanya’nın yaptığı ve “Eğitim Aracı Olarak Fotoğrafçılık” konulu projenin ortakları Polonya, İtalya, Litvanya, Çek Cumhuriyeti ve Portekiz vardı.

Ziyaretlerin amacı; farklı kültür ve dil yapılarına sahip ülkelerden gelen öğrencilerin birbirleriyle kaynaşmasını sağlamak, dil farkındalığını ve merakını artırmak, dil ve iletişim yeteneklerini kullanmalarına ortam oluşturmaktı. Çeşitli aktivitler düzenlenen bu ziyaretlerde öğrenciler, eğitim aracı olarak resim dilinin, dille olan bağlantısını gösteren puzzle aktivitesiyle eğlenceli dakikalar geçirdiler. Bu ziyaret esnasında öğrenciler ve  öğretmenler arasında sıcak diyologlar ve dostlukların oluştuğu gözlendi.

 

(21)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.