Home Tanıtım Araç Kiralama – Boss Rent A Car
Araç Kiralama – Boss Rent A Car

Araç Kiralama – Boss Rent A Car

24
0

Türkiye’nin en önemli bölgelerinden biri olan Marmara Bölgesi’nin doğal güzellikleri ve tarihi güzellikleri bakımından en güzel olan ili kuşkusuz İstanbuldur.  Her yıl milyonlarca turistin akın ettiği bu şehirin en büyük sorunlarından birisi tahmin edeceğiniz gibi“trafik sorunu” dur.

İstanbul’da yerleşik olarak yaşamayıp, herhangi bir işlerini görmek için gelen veya turist olarak ziyaret eden kişiler; hem kentin toplu taşıma sistemine yabancı olmaları, hem de trafik gibi sorunlar nedeni ile seyahatlerinin önemli bir kısmını şehir içi ulaşımda geçirirler. Bu durumda İstanbul’da geçirilen vaktin uzadığını ve bununla birlikte size olan maliyetin de arttığını düşünmek zorunda kalırsınız. Daha da önemlisi belkide ziyaretinizi kısa kesmek zorunda kalabilirsiniz, değil mi?

Tabi bu bahsettiğimiz olumsuz durumları aşmanız için kendinizce çözüm yolları üretebilirsiniz. Bizce en iyi çözüm yolu bir rent a car hizmeti almanızdır. İstanbul’da hizmet veren birçok “rent a car” şirketi, şehrin konuklarına araç kiralama hizmeti vermektedir. Şunu unutmayın, “Rent a car” şirketlerinden kiralanan araçlar sayesinde, iki nokta arasında kat edilmesi gereken yolun süresi dörtte üç oranında azaldığından dolayı bu yöntem sıklıkla tercih edilmektedir.

Peki ilk gideceğiniz yer olduğunu varsayarak, İstanbul’da bir rent a car firmasını nasıl bulacaksınız?  Tabi ki google yardımıyla, değil mi? Peki nasıl? Google arama motoruna İstanbul’da gitmek istediğiniz ilçeyi yazıp yanına araç kiralama kelimesini ekleyerek. Örnekler verecek olursak kadıköy araç kiralama, üsküdar araç kiralama gibi… Eğer, hem uzun süreli, hem de fazla sayıda oto kiralama işlemi yapacaksanız  ki buna filo kiralama denir. Bu şekilde bir araç kiralama istiyorsanız aramanızı bu ilçelerin yanına filo kiralama ekleyip o şekilde bir arama yapmanız gerekmektedir.

Milyonlarca Lira bile harcasanız satın alamayacağınız zamanı, araç kiralamak sureti ile çarçur etmemek gerektiğinden dolayı tatilciler için geçerli olan durum, İstanbul’u iş için ziyaret edenler içinde geçerlidir. “Rent a car” firmasından kiralanmış olan bir araç sayesinde elde ettiğiniz ekstra süre; yeni bir iş bağlantısı veya tatil için ayrılabilecek ekstra zaman anlamına gelebilir.

Yazımızı noktalarken şiddetle tavsiye ederiz ki; İstanbul veya başka bir şehre herhangi bir nedenle seyahat gerçekleştirecekseniz, mutlaka o şehrin “rent a car” firmalarından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir araç kiralamasınız. Tabi ki vaktiniz sizin için değerli ise…

(24)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.