Home CSS3 / HTML5 3 Boyutlu Restaurant Menü Örneği
3 Boyutlu Restaurant Menü Örneği

3 Boyutlu Restaurant Menü Örneği

0
10

Merhaba Arkadaşlar Restaurant içerikli siteleriniz de kullanabileceğiniz  3 boyutlu restaurant menü örneğini sizlerle paylaşmak istedim. Sitenize çok güzel bir görünüm vereceğinize emin olabilirsiniz. 

index.html dosyasını Dreamweaver  programında açtığınızda html ve css bilmeniz durumunda içeriğini istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Güle güle kullanın.

NOT: Bazı browserlarda çalışmamaktadır. 

restaurant menü örneği

 

 

hemen-indir-butonu
omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmeni bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Comment(10)

  1. Hocam bu menü süper valla, normal sipariş vermeyi geçin. masa üzeri kiosk’a yerleştirecen bunu garsonla bile muhatap olmayacan ordan seç gelsin yakın gelecekte olur süper..

  2. Tek merak ettiğim ve bilmediğim için yapamadığım konu bu tasarımları web sitesine nasıl koyucam çok acil bana bu bilgi lazım yardım edebilirseniz sevinirim 🙂

    1. Fatih arkadaşım sitemizde sorduğun soruya da cevap var. arama kutucuğuna FTP yaz sonra karşına çıkan siteyi internette yayınlama ile ilgili makaleyi oku. Kolay gelsin.

  3. Hocam merhaba benim html veya php farketmez test sınavı yapmam gerekiyor ama süreli olacak geri sayımlı basit olsada olur rica etsem bana yardımcı olabilirmisiniz?

    1. Aşkın arkadaşım kişisel işlere malesef yardımcı olamıyorum. Zaten sitemiz bu amaçla kurulan bir site değil. Sadece bildiklerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Emin olun günde 100 lerce kişi sizin gibi yardım istiyor. Elimizden sadece bu geliyor. Kolay gelsin.

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.