Home Wordpress & Joomla 25 Adet Ağız Sulandıran WordPress Teması
25 Adet Ağız Sulandıran WordPress Teması

25 Adet Ağız Sulandıran WordPress Teması

217
1

Farklı tatlar: bazı insanlar Asya mutfağını tercih ederken, diğerleri Avrupa mutfağını tercih edebilir (elbette Türk mutfağı vazgeçilmezdir); bazı insanlar tatlı yiyecekleri, bazı insanlar acı ve baharatlı testleri arar. Tatlar dünyasında herkesin ortak beğeneceği bir tabak bulmak biraz imkansız gibi görünüor. Bizim hayatlarımız aynı. Ancak insanlar kesinlikle farklıdır. İnsanlar farklı geçmişlere, farklı tutumlara, ilgi alanlarına, farklı tercih ve alışkanlıklar ile ayrışır. Bir web sitesi yardımı ile işinizi teşvik eder, örneğin insanların büyük çoğunluğu farklı gruplar ile çalıştığında biraz şaşırtıcı olabilir.

Neyse ki, bu bir çıkmaz değildir. Değerli ve bağımsız olarak bireysel beğeni ve tercihler söz konusu olabilir. Bizim toplumumuzdaki tüm insanlar daha modern tasarımları şık ve sorunsuz çalışmasını isteyecektir. Bunları bir kenara bırakarak modası geçmiş web tasarımları terk edilmiş gibi görünüor, eski web site tasarımlarını süpürün. İnsanlar bu modern geleceğe ait olduğunu hissettirin. Onlar kendilerini daha teknolojik ve gelişmiş hissedeceklerdir. Pisikologlar pasif olan şeylerden ziyade insanlar üzerinde interaktif ve uyarıcı aktiviteleri tercih ettiklerini kanıtlamıştır. Basit metinler ve bazı tuhaf davranışlı şekillerin her bir dizi ile açıldığı zaman, metin deneyimi bazı oyun elemanlarının yerini alarak daha fazla bağımlılık yapmaktadır. Bir şey daha var: insanlar yaratıcılıktan hoşlanmırlar. Modern müşteriler onlar gerçekten şaşırdıkları zaman gerçekten bir etkileşim yaşadıklarını gözlemleyebiliriz. Yenilikçi kullanıcılar ile yeni şeyler paylaşmak için parlak fikirleri ön plana koyun.

Yani, dakika, interaktif, yaratıcılıkla tasarlanmış bir web sitesi ile zamana ayak uydurmak gerekmektedir. Sadece etkinliğin yeni bir seviyesi iş artışı ile etkili bir araç haline gelecektir. Eğer bir web siteniz yoksa, o zaman güncel bir tasarım ile yüksek seviyelerde başlamayı bir düşünün. Zaten bir sayfanız varsa, onu daha etkili ve daha kazançlı yapmanızın zamanı geldi. Aksi halde, sahip olduğunuz şeyin bir faydası yoktur. Eğer sıradan eski bir web sitesi ile yolunuza devam etmek isterseniz, modern rekabet koşullarına yetişemeyeceğiniz gibi zaman da kaybetmiş olursunuz.

Neden Bir Özel Şablon Yerine Hazır Bir Şablon Kullanmayasınız?

1) Siz TemplateMonster tarafından profesyonelce hazırlanmış ve profesyonel geliştirici ekibi tarafından tasarlanmış güncel bir responsive siteye sahip olabilirsiniz. Bu çok sayıdaki etkileşimli unsur ile farklı cihazlarda mükemmel çalışır. Bu akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar dahil olmak üzere her ekran genişliğinde kusursuzca çalışacağı anlamına gelir.

2) Bu çok az çaba gerektirmektedir. Tasarımlara takılıp bir iş için günlerce hatta aylarca beklemeye gerek yok. Siz hazır bir tema satın alarak bir kaç tıklama ile yükleyebilir ve ihtiyacınız olan şekilde düzenleyebilirsiniz. Özelleştirme sonrasında web siteni,z özel bir tasarım gibi eşşiz görünecektir. Herhangi bir teknik sorun ile karşı karşıya gelirseniz, size 7/24 yardımcı olacak bir destek ekibi bulabilirsiniz.

3) Siz 10 kat daha az ödeme yaparsınız! Ödemeniz gereken başka şeyler olduğundan eminim. Özel bir tasarım ile uğraşmak küçük bir fabrika kurmak kadar stresli olacaktır, hazır bir şablon ile sadece kendi göz zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre şeçim yapmanız gerekir. Oldukça pratik ve bol seçenek sizi bekliyor!

4) Ayrıca tema üzerinde bulunan tüm görüntüler otomatik olarak sizlerin oluyor, hemde lisanslı olarak. Bunlar daha sonraki projelerinizin bir parçası haline gelebilir.

Bu makalede tat uzmanları için kullanılabilecek hazır temaların bir dizisini hazırladık. Bu şablonlar bir deneyim atmosferini hissederek, görerek ziyaretçilere harika bir deneyim sunacaktır. Şimdi, keşfetmeye başlayın!

Zevkiniz İle En İyi: Yemek Pişirme Teması

Kendiniz için lezzetli bir yemek bulmak nasıl? Hemen pişirin! Web sitenizde bulunan tüm yemekler çekici bir kadın gibi sunulmaktadır!

49228-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Büyüleyici Süreç: Online Yemek Tarifleri Tasarımı

Ahçılık bir mucitlik gibidir, aynı zamanda bir tasarımcı ve bir aşçı başı lezzetli bir süreç sunmalıdır. Bu tema canlandırıcı yeşil yonları ile müşterilerinizin ilgisini çekecektir.

44762-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Responsive Aşçılık Teması

Bu tema harika yüksek çözünürlüklü görüntüleri ile sitenize gelen ziyaretçilere ilham kaynağı olacaktır. Lezzetli yemekler makro fotoğrafçılık ile görüntülendiğinde tüm sihirini açıkça ortaya koymaktadır.

47529-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Gurme Lezzetleri Cafe Teması

Beyaz ve adil renkler genellikle lezzeti yüksek mutfakları sunmak adına kullanılır. Bu zarif tema güzel bir sanat formu kıvamında hali hazırda ki bir gurmeyi kesinlikle baştan çıkaracak.

43107-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Kırmızı Deniz Ürünleri Restoranı Tasarımı

Deniz ürünlerini simgeleyen renk sadece mavi mi olmalıdır? Tam tersi. Zamanımızda hazır ve çok lezzetli deniz ürünleri aslında kırmızı renk ile sunulmalıdır.

44258-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Flat Meksika Restoranı Teması

Meksika yemekleri için modern bir yaklaşım. Hiç bir yerde göremeyeceğiniz halk sanatı desenleri. Meksika tadının kırmızı olduğunu hatırlatan bu tema oldukça şık görünüme sahip.

45540-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Yumuşak ve Tatlı Bir Fırın Responsive Tasarımı

Yeni fırından çıkmış hamur işleri her zaman çok yumuşak ve hassastır. Bu cazip masumiyet, ışık uyumu temanın yumuşak ve şaffaf rengine yansır.

47072-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Cazip ve Geleneksel Ekmek Fırını Teması

Sadece organik maddelerin kullanıldığı bir ürün geleneksel tadı ve lezzeti korur. Bu açık kahverengi responsive tasarım geleceğin değerlerini ortaya koyar.

47015-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Bira Fabrikası Responsive Tasrımı

Bu tasarım modern ve yenilikçi tasarımı ile oldukça harika. Bira doğal maddelerin tadı ile temsil edildiğini göstermektedir.

46018-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Neşeli Bal Mağazası Şablonu

Bal genellikle çocukluk ile ilgili bir üründür. Bu temanın eğlenceli unsurları müşterilerini eğlendirmek ve pozitif deneyimleri sunmak için mükemmeldir.

48927-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Hafif Şarap WordPress Teması

Gevşemek için yardımcı hafif dengeli şarap mutluluğu olduğu zaman yaşam sorunlarından kurtulmak olasıdır. Kişisel web sitesi ellerinde bir kadeh şarap ile kolaylıkla müşterileri davet edecektir.

43276-wp-b

Ayrıntılar | Demo

En İyi Performans: WordPress Kafe Teması

İş yemeği veya akşam yemeği için ideal bir yer, iyi ve kaliteli bir kafeterya iyi ve daha kaliteli hizmer sunar. Bu iyi yapılandırılmış şablon müşterilerinize basit bir navigasyon ve mevcut seçenekleri içi göze oldukça hoş gelmektedir.

43568-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Cesur Yiyecekler ve İçecekler WordPress Tasarımı

Müşterilerinize açık bir şekilde ürünlerinizi sunmak ister misiniz? Daha sade bir görünüm için hiç bir şey beyaz arka planın yerini tutamaz. Kullanılan büyük yazı fontu göze hitap ederek oldukça şık bir görünüm sunmaktadır.

42063-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Sevimli Tatlı Mağazası WordPress Teması

Pasta web sitesi pembe, şeftali ve yumuşak sarı ile oldukça sevimli ve şık görünüyor. Siz tatlılarınız ile oldukça rahat ve küçük sevinçleri ziyaretçilerinize aktarabilirsiniz.

46571-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Lezzetli Fırın WordPress Teması

Açık mavbi gökyüzü rengi ile ayarlanabilir özelliklere sahip bu iyi düşünülmüş tema ihtiyacınız olan her şeyi sunmaktadır. Üst alanda bulunan slider, tüm lezzetli seçenekleri sunmanıza yardımcı olacaktır.

47006-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Parıldayan Güvenilir bir Restoran WordPress Tasarımı

Harika, sağlıklı bir mutfağın usülüne uygun olacak şekilde tüm ince detaylar göz önünde bulundurularak bir çağrışım ortaya konmuştur. Yeme duygusu vucudunuzun aktif bir yaşamı için gereken her şeyi sizlere sunmaktadır.

44946-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Temiz Aşçılık WordPress Şablonu

Hafif güneşli mutfakta yemek yapma deneyimi gerçekten farklıdır. Web siteniz ile mutfağınızın temiz ve ışık tutan atmosferini müşterilerinize aktarin.

45581-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Şık ve Sert : WordPress Fırıncılık Teması

Hepimiz yaptığımız diyetlere yavaş yanan karbonitlarıda eklememiz gerekir. Bu lezzetli tema mükemmel lezetleri ön plana çıkarmak için oldukça iyi konumlandırılmış.

43278-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Aşçılık WordPress Teması

Siz web sitenizi en göz alıcı şekilde yapmak istemez misiniz? Bu tasarımda oldukça yumuşak renkler kullanılmıştır. Bir yemen sunumu web sitesi için daha iyisi olamaz.

42682-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Taze Yemekler WordPress Web Sitesi

Gıda ürünlerinde tüm vitaminini korumak adına taze ve küçük olanları tercih edilmelidir. Bu taze yeşil deneyime sahip tema tüm bu sağlıklı yemekleri vurgulamak adına özenle hazırlanmıştır.

40357-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Tad Patlaması WordPress Aşçılık Tasarımı

Bu tema patlayabilir, oldukça ilgi uyandıracağı kesin, parlak renkler ile güçlü bir enerji patlaması sunuyor. Müthiş tarifler için en iyi teşvik edici özelliği taşımaktadır.

40424-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Vanilya Tonları WordPress Fırıncılık Teması

Açık mavi ve pembe mükemmel bir tatlılık ve rahatlatıcı bir duygular iletebilmek için tercih edilebilecek en iyi renklerin başında gelir. Bu kek tasarımlarını büyük başlıklar ile sunmak dayanılmaz hamur işleri için harika olacakır.

39956-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Kafe ve Restoran WordPress Teması

Bu tema ile iyi dengelenmiş tasarım tat nosyonunu içinde barındırır. Bu tema kitleleri lezzetlerle kendine bağlayacağı gibi düzeni ve görünümü ile konforlu vakit geçirmelerini sağlayacak.

43640-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Zamanda Kanıtlanmış WordPress Fırıncılık Tasarımı

En iyi yemek tariflerinin kanıtı zaman içerisinde yerini koruyanlardır. bunun zoraki bir şey olması gerekmez. Işık saçan leziz tadları ortaya çıkarabileceğiniz mükemmel bir tema.

37664-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Ebedi Çay : WordPress Çay Mağazası Teması

Geleneksel ahşap masa üzerinde kokulu çay. Sakin ve huzur deneyimi nostaljik anı ve arzuyu uyandırır. Neşeli gübeşli turuncu unsurları, oldukça çekici ve ahenk dolu motifler ile kullanıcıları ağırlar.

44912-wp-b

Ayrıntılar | Demo

(217)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(1)

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.