Home Photoshop Dersler 21 Adet Ücretsiz PSD Web Site Temaları ( Şablonları )
21 Adet Ücretsiz PSD Web Site Temaları ( Şablonları )

21 Adet Ücretsiz PSD Web Site Temaları ( Şablonları )

944
3

Merhaba arkadaşlar, sitemizde yer yer temalara yer verdik. Şimdi büyük bir patlama yaratarak elimde bulunan çok kaliteli Web Site Temalarını sizlerle paylaşacağım. Bu çalışmaları bilgisayarınıza indirip, programında açtıktan sonra gerekli yerleri düzenliyorsunuz. Sonrasında benimde anlatımını yaptığım, ve Dreamweaver kullanarak Web Site Yapımı videomu izleyerek sitenizi tam anlamıyla hayata geçirebilirsiniz. Yorum yaparak, sitemize destek olabilirsiniz. 

Aşağıda PSD  örnek Web Tasarımlar bulunmaktadır. Dosya İndir butonuna tıklayarak bütün tasarımları indirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Örnek PSD Web Tasarım Şablonu -1
Örnek Web Tasarım Şablonu -1

 

Örnek PSD Web Tasarımı -2
Örnek Web Tasarımı Şablonu -2

 

Örnek PSD Web Tasarım Şablonu -3
Örnek Web Tasarım Şablonu -3

 

 

hemen-indir-butonu

(944)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(3)

  1. Çok güzel web siteler varda biz bunları dreamweaver nasıl dökcez güzel galeriler filan var bunları görüyoz böyle aynısnı yapmaya calısıyoz olmuyor ama 🙁

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.